„RyanAir“ atšaukė visus skrydžius į Zadarą, Kroatija, iš Kauno bei Rygos

Dar taip neseniai, 2020-ųjų gruodžio 12-ąją, „RyanAir“ skambiai pristačiusi savo naująją kryptį – Dalmatijos regione įsikūrusį Zadarą – staiga pakeitė planus ir atšaukė visus naujai pristatytus 11 maršrutų į šį Kroatijos miestą, tarp kurių buvo ir numatyti tiesioginiai skrydžiai 2 kartus per savaitę iš Kauno bei Rygos. Šis netikėtas „RyanAir“ sprendimas yra labai keistas, nes ši kryptis buvo populiari ir į ją buvo parduota nemažai bilietų. Oficiali nutraukimo priežastis – garsiojo viruso įtaka, kuri palietė ir šį maršrutą. Oficialus „RyanAir“ laiškas atrodo taip:

Keisčiausia, kad nutraukiami absoliučiai visi skrydžiai, kurie buvo numatyti iki pat šių metų spalio mėnesio. Tikėti „RyanAir“ įvardinta oficialia atšaukimo priežastimi nežinome ar galima, nes skrydžiai į Zadarą bus vykdomi visą vasarą iš tokių miestų kaip Briuselis, Kelnas, Milanas ir daugelis kitų. Panašu, kad tikroji nutraukimo priežastis slypi kur kas giliau, gudriai apskaičiuotame gaunamos naudos ir galimo pelno plane. Liūdna, kai prisidengiant viruso epidemija avialinijos taip paprastai keičia keliautojų planus palikdami juos su individualiais kiekvieno asmeniškai patiriamais nuostoliais.Bent jau išlaidos bilietams turėtų būti kompensuotos, jei pavyks „RyanAir“ oficialioje svetainėje užpildyti pinigų grąžinimo formą. Keliautojai masiškai internete skundžiasi, jog ši sistema „lūžta” bei neatpažįsta įvedamų duomenų. Iš mūsų patirties galime patvirtinti, kad ši procedūra reikalauja daug kantrybės, nes tradiciškai „RyanAir“ padariusi viską, kad pinigų grąžinimo procesas būtų kaip įmanoma sudėtingesnis.
Nerekomenduojame bandyti apkeisti bilietus į skrydžius kitomis kryptimis bei datomis. „RyanAir“ ir čia stengiasi apgauti savo klientus teigdami, jog bilietų keitimo mokestis yra nemokamas. Nutylima tik viena svarbi detalė: bandant apkeisti bilietus Jums bus rodoma smarkiai didesnė kaina, nei bandytumėte norimus bilietus nusipirkti tiesiogiai „RyanAir“ sistemoje. Apie šį „RyanAir“ sukčiavimo būdą išsamiai aprašyta ir mūsų žiniasklaidoje.
Linkime visiems stiprybės, kuo lengvesnio už bilietus sumokėtų pinigų susigrąžinimo ir kuo greitesnio grįžimo prie kasdieninio gyvenimo tempo bei būsimų kelionių!

4 thoughts on “„RyanAir“ atšaukė visus skrydžius į Zadarą, Kroatija, iš Kauno bei Rygos

 • 2020-03-25 at 18:50
  Permalink

  O grąžinimo formą reikia pildyti tik tada,kai gauni asmeninį laišką iš ryanair?Nes mano skrydis balandžio 23,jų tinklapy rodo,kad nevyks,bet man dar nieko nepranešė.
  Ačiū.

  Reply
 • 2020-03-24 at 11:53
  Permalink

  Man pavyko be problemu uzpildyti grazinimo forma, beje labai viskas paprasta. Dar vienas niuansas, kad forma pildziau neiskart, o po keliu dienu, tad jokio trafiko nebuvo..

  Reply
  • 2020-03-25 at 13:02
   Permalink

   Man taip pat pavyko užpildyti grąžinimo formą, bet pinigų dar negavau.

   Reply
   • 2020-03-25 at 16:19
    Permalink

    Man irgi labai lengvai, be jokių pakibimų ar trukdžių susipildė viskas, 4 skrydžius atšaukt reikėjo. Kaip supratau, pinigai grįš per maždaug dvi savaites nuo užpildymo. Tikėkimės, taip pat lengvai 🙂

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.