Super! Planuojantiems atostogas iš anksto! Tiesioginiai skrydžiai 2023 metų vasarą iš Vilniaus į Nicą – tik 82 EUR į abi puses!

2023 metų vasarą „AirBaltic“ pradeda tiesiogiai skraidinti nauja kryptimi iš Vilniaus į žymiausią Prancūzijos kurortą – Nicą, kuri nuo Lietuvos nutolusi per 1700 km! Skrydžiai vykdomi 2 kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Pigiausi bilietai kainuoja vos nuo 82 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Garsioji Žydrosios pakrantės sostinė Nica, kurios pavadinimas kilęs iš graikų pergalės deivės Nikės vardo. Gražus, senoviška ir šiuolaikiška architektūra išsiskiriantis miestas, žavi fontanais, naktį apšviestomis skulptūromis ant aukštų kolonų, įspūdingu Anglų bulvaru, mėgstama laisvalaikio pasivaikščiojimų zona. Netoliese galima aptikti senovinį Eze kaimelį, išsidėsčiusį aukštai ant uolų, garsiu savo kvepalų muziejumi. Panoraminiu Antibų pusiasalio keliu iš Nicos galima paprastai nuvykti į Kanus – miestą, labiausiai garsėjantį kasmetiniu tarptautiniu kino festivaliu, kurio metu čia suvažiuoja įvairių pasaulio šalių aktoriai. Festivalis kasmet rengiamas milžiniškuose Palais des Festivals rūmuose, kurie gausiai lankomi turistų. Nicoje puikiai išvystas transportas dėl žemų kainų gali nustebinti ir lietuvius. Autobusu iki Kanų ar mažesnio, bet labai gražaus, miestelio Mentono galima nuvykti vos už vieną eurą ir dar pasinaudoti galimybe grožėtis pakrante vingiuojančiu keliu, iš vienos pusės ramstomu kalnų.
Ne tik prabanga, bet tiesiog idilišku kraštovaizdžiu galinčią pasigirti Nicą iš vienos pusės remia kalnai, iš kitos – skalauja Viduržemio jūra. Dėl švelnaus Viduržemio jūros klimato šį regioną jau nuo XIX a. yra pamėgusi viso pasaulio „grietinėlė“ – pradedant genialiaisiais praėjusio amžiaus menininkais Pablu Pikasu, Henri Matisse‘u, baigiant Eltonu Johnu, Bridget Bardot ar grupės U2 vokalistu Bono, Nicos apylinkėse turinčių savo vilas. Nica yra antrasis Prancūzijos miestas pagal populiarumą po Paryžiaus, kasmet sulaukiantis milžiniško turistų srauto iš šalies ir viso pasaulio. Šią kryptį jau spėjo pamėgti ir lietuviai. Verta paminėti, kad būtent iš Nicos labai paprasta apsilankyti kitoje valstybėje – visai šalia esančiame Monake. O čia – pamatyti, kaip atrodo garsioji Monte Karlo „Formulės 1“ trasa ar išbandyti sėkmę viename iš sostinės kazino.Pigių bilietų į Nicą datos: 2023 metų gegužė-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Nica-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Nicą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):Gegužės 14-24 d.
Birželio 11-18 d.
Liepos 2-12 d.
Rugpjūčio 20-30 d.
Rugsėjo 10-24 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus į Nicą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje::


Booking.com

One thought on “Super! Planuojantiems atostogas iš anksto! Tiesioginiai skrydžiai 2023 metų vasarą iš Vilniaus į Nicą – tik 82 EUR į abi puses!

  • 2022-11-09 at 17:51
    Permalink

    Kaip cia tie Airbaltic atsigave, vienas pasiulymas po kito 🙂

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.