Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Majamį, JAV – tik nuo 264 EUR į abi puses!

Atsirado LABAI pigių bilietų iš Vilniaus arba Rygos į blizgančią nuodėmingų pramogų sostinę – Majamį!!! Bilietai už skrydžius į abi puses tekainuoja vos nuo 264 EUR! Tokias puikias bilietų kainas į JAV siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 50 EUR už kelionę į vieną pusę. Visi skrydžiai vykdomi su vienu-dviem persėdimais Frankfurte bei viename JAV miestų. Puiki proga pigiai apsilankyti blizgančioje nuodėmingų pramogų sostinėje – Majamyje!
Ma­ja­mis pir­miau­siai gar­sė­ja ge­ru oru, pa­lmė­mis, nesibaigiančiais pa­plū­di­miais ir begaline prabanga. Milijoniniai namai su privačiais teniso kortais ir milžiniškais baseinais, kurių kiemuose stovi naujutėliai „Aston Martin“, „Rolls Royce“, ir „Lamborghini“ – čia jokia egzotika, o prabangūs naktiniai klubai lenkia Vakarų Holivudą ir Niujorką. Viso pasaulio pramogų ir kino žvaigždės mielai leidžia laiką šiame Lotynų Amerikos dvasia alsuojančiame didmiestyje. Nuo vienos didžiausių Holivudo išpuikėlių Jennifer Lopez iki rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos bei jos dukters Kristinos Orbakaitės – Majamyje knibžda žvaigždžių, panorusių atsikvėpti nuo streso nepriekaištinguose paplūdimiuose bei pasislėpti nuo smalsių akių kruopščiai išpuoselėtuose soduose ir palmių giraitėse. Dabar už tikrai nedidelę sumą tarp Majamio garsenybių galite įsimaišyti ir Jūs!
Pigių bilietų į Majamį laikotarpis: 2021 metų gegužė-2022 metų kovas (didelis datų pasirinkimas visais mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-JAV miestas-Majamis-JAV miestas-Frankfurtas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Majamis-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Esant poreikiui, už tokią pačią sumą galima skristi ir kitų metų viduržiemyje – spausti čia.Už beveik identišką kainą yra bilietų ir iš Rygos – spausti čia:

Norite, už beveik tokią pačią sumą galima nusipirkti bilietus į Majamį ir prieš pat Kalėdas – spausti čia.
Ir daugelis kitų datų. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus ar Rygos į Majamį su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Majamį, JAV – tik nuo 264 EUR į abi puses!

 • 2021-04-20 at 09:37
  Permalink

  Bilietus įsigijau ir esu dėkingas Šėtonui už idėją. Ir noriu pasidalinti įsigijimo patirtimi: mano pageidaujamu laikotarpiu skrydžių jungimosi laikas Frankfurte buvo tik valanda laiko. Bilietus parduoda trys aviakompanijos: United, Canada Airlines ir Lufthansa. Surašiau eilės tvarka pagal kokybę – nuo klientų vertinamos blogiausiai iki geriausiai. Pabandžiau susisiekti su visomis trimis ir pasiaiškinti, kaip jos įsivaizduoja sprendimą, jei aš nespėju (ne dėl savo kaltės) į jungiamąjį skrydį iš Frankfurto į Šiaurės Ameriką. United parašė, kad vėlesnį skrydį suorganizuotų nemokamai, bet viešbučio neapmokės. Canada Airlines pasiūlė susisiekti iš naujo su kitu klientų aptarnavimo departamentu… Lufthansa paaiškino, kad pasirūpins viskuo, kad keleivis galėtų tęsti kelionę. Ir pasiūlė kitą skrydžio grafiką, kuris visus jungiamuosius skrydžius atskiria dviem valandomis. Ir tai yra puikius laikas persėdant be streso. Be to, atvykimas į Las Vegas tokiu atveju yra labai patogiu laiku – 18.00 val.

  United ir Air Canada yra ne ES kompanijos ir nesu tikras, kaip su tokiu požiūriu į klientą pavyktų sulaukti tinkamos pagalbos ir/ar kompensacijos už kelionės sutrikimus. Todėl pasirinkau pirkti bilietą su Lufthansos skrydžio kodu. Ir jų svetainėje (kaina nesisiskyrė).

  Ir dar. Įsigyjant bilietus Lufthansos svetainėje, registruoto bagažo vienetas kainavo iš viso 50 eurų į visus tris skrydžio segmentus, iki galo. Perkant per tarpininkų svetaines – bagažo vieneto kaina 120 eurų.

  Reply
  • 2021-04-28 at 10:24
   Permalink

   Puikus komentaras ir išsami info! Dėkui Tomai! Gal pravers 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.