Super! Pigūs bilietai iš Oslo į Majamį, JAV – vos nuo 222 EUR!

Skubame pasidalinti gera naujiena – atsirado LABAI pigių bilietų iš Norvegijos sostinės Oslo į blizgančia nuodėmingų pramogų sostinę – Majamį! Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 222 EUR, o didelis datų pasirinkimas leis kiekvienam norinčiam susidėlioti ilgesnę ar trumpesnę kelionę į garsųjį Floridos didmiestį. Šią puikią galimybę mums suteikia pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu viename Europos ir Kanados miestų. Į bilietų kainą įskaičiuotas nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Kelionę tektų pradėti Osle, kurį iš Vilniaus pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ lėktuvų reisais.
Ma­ja­mis pir­miau­siai gar­sė­ja ge­ru oru, pa­lmė­mis, nesibaigiančiais pa­plū­di­miais ir begaline prabanga. Milijoniniai namai su privačiais teniso kortais ir milžiniškais baseinais, kurių kiemuose stovi naujutėliai „Aston Martin“, „Rolls Royce“, ir „Lamborghini“ – čia jokia egzotika, o prabangūs naktiniai klubai lenkia Vakarų Holivudą ir Niujorką. Viso pasaulio pramogų ir kino žvaigždės mielai leidžia laiką šiame Lotynų Amerikos dvasia alsuojančiame didmiestyje. Nuo vienos didžiausių Holivudo išpuikėlių Jennifer Lopez iki rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos bei jos dukters Kristinos Orbakaitės – Majamyje knibžda žvaigždžių, panorusių atsikvėpti nuo streso nepriekaištinguose paplūdimiuose bei pasislėpti nuo smalsių akių kruopščiai išpuoselėtuose soduose ir palmių giraitėse.
Ar žinote, kad viename garsiausių pasaulio kurortų – Majamyje, žmonių gyvena net mažiau nei Vilniuje – ~400 tūkst. Visgi, naivu būtų tikėtis, kad atvykę čia galėsite mėgautis laukiniais paplūdimiais. Šie – vieni geriausių Jungtinėse Amerikos valstijose, tad į saulėtame Floridos pusiasalyje įsikūrusį miestą kas dieną traukia tūkstančiai poilsiautojų. Miesto pravardė, Stebuklingasis Miestas, atėjo nuo jo spartaus augimo. Majamis pasižymi tropiniu musoniniu klimatu, kai karštos, drėgnos vasaros ir šiltos, trumpos, drėgnos žiemos. Jūros lygis, atstumas nuo Vėžio atogrąžos taip pat formuoja miesto klimatą. Drėgnasis sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalio viduryje.
Primename, kad turistams iš Lietuvos – JAV duris atviros ir atvykimo vizos nereikia. Tačiau, privalu žinoti, kad prieš keliaujant būtina gauti laikinąjį kelionės leidimą ESTA (Electronic System Travel Authorization).Pigių bilietų į Majamį laikotarpis: 2019 metų spalis-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Oslas-Frankfurtas-Torontas-Majamis-Torontas-Ciurichas-Oslas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Esant norui, galima susidėlioti kelionę ir šį rudenį – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Oslą į Majamį su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.