Neblogai! Pigūs bilietai su „SAS“ iš Vilniaus į Majamį, JAV – vos nuo 316 EUR į abi puses!

Atsirado super pigių bilietų iš Vilniaus į blizgančią nuodėmingų pramogų sostinę – Majamį! Pigius bilietus, kainuojančius vos nuo 316 EUR siūlo didžiausia Skandinavijos oro linijų bendrovė, kurią valdo Danija, Švedija ir Norvegija, tai – „Scandinavian Airlines“, plačiau žinoma SAS vardu. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais viename Skandinavijos oro uostų. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu.
Puiki proga pigiai apsilankyti blizgančioje nuodėmingų pramogų sostinėje – Majamyje! Ma­ja­mis pir­miau­siai gar­sė­ja ge­ru oru, pa­lmė­mis, nesibaigiančiais pa­plū­di­miais ir begaline prabanga. Milijoniniai namai su privačiais teniso kortais ir milžiniškais baseinais, kurių kiemuose stovi naujutėliai „Aston Martin“, „Rolls Royce“, ir „Lamborghini“ – čia jokia egzotika, o prabangūs naktiniai klubai lenkia Vakarų Holivudą ir Niujorką. Viso pasaulio pramogų ir kino žvaigždės mielai leidžia laiką šiame Lotynų Amerikos dvasia alsuojančiame didmiestyje. Nuo vienos didžiausių Holivudo išpuikėlių Jennifer Lopez iki rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos bei jos dukters Kristinos Orbakaitės – Majamyje knibžda žvaigždžių, panorusių atsikvėpti nuo streso nepriekaištinguose paplūdimiuose bei pasislėpti nuo smalsių akių kruopščiai išpuoselėtuose soduose ir palmių giraitėse. Dabar už tikrai nedidelę sumą tarp Majamio garsenybių galite įsimaišyti ir Jūs!


Bilietai:

Pigių bilietų į Majamį laikotarpis: 2024 metų lapkritis-2025 metų sausis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stokholmas-Majamis-Stokholmas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Lapkričio 18-27 d. (341 EUR)
Lapkričio 26-Gruodžio 4 d.(341 EUR)
Gruodžio 5-25 d. (342 EUR)
Sausio 20-31 d. (366 EUR)
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Majamį su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

5 thoughts on “Neblogai! Pigūs bilietai su „SAS“ iš Vilniaus į Majamį, JAV – vos nuo 316 EUR į abi puses!

 • 2024-07-04 at 13:42
  Permalink

  Straipsnio pavadinimas :Neblogai! Pigūs bilietai su „SAS“ iš Vilniaus į Majamį, JAV – vos nuo 316 EUR į abi puses!”
  Bet perskaičius paaiškėja jog 316 € tik į vieną pusę ? Ar neteisingai supratau ?

  Reply
  • 2024-07-04 at 14:10
   Permalink

   Sveiki, o kaip Jūs čia sugalvojote, kad pasiūlyme skrydžiai į vieną pusę? 🙄 Juk BILIETAI: segmente aiškiai nurodyta visa skrydžių seka:
   Skrydžių segmentai: Vilnius-Stokholmas-Majamis-Stokholmas-Vilnius
   Plius pateiktos nuorodos. Paspaudžiat ant bet kurios ir matote, kad tai „round trip” pasiūlymas, o ne „one way” 😳

   Reply
   • 2024-07-05 at 22:37
    Permalink

    Nes juk parašyta Total po pačia kaina. Negi nematote, kad klaidinate skaitytojus? Pažiūrėkite dar kartą – pvz kaina 328 eur, o po apačia mažom raidėm Total 656 eur.

    Reply
    • 2024-07-06 at 06:10
     Permalink

     Kai skaitytojai paspaudžia ant pateiktų nuorodų, jie paprastai pamato, kad pasiūlymai būna sugeneruoti 2 žmonėms (keleiviams). O tie, kurie komentuoja nei karto nepaspaudę ant nuorodos, tai… 😜

     Reply
     • 2024-07-08 at 13:18
      Permalink

      Ar jūs straipsnio autorius ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.