Super! Pigūs bilietai į JAV sostinę Vašingtoną iš Vilniaus – nuo 282 EUR į abi puses!

Atsirado nerealiai pigių bilietų iš Vilniaus į JAV sostinę – Vašingtoną. Bilietai į abi puses tekainuoja vos nuo 282 EUR! Tokią nerealią galimybę apsilankyti Vašingtone mums siūlo Islandijos pigių skrydžių bendrovė „PLAY Airlines“. Kaip ir visi šių avialinijų skrydžiai, jie vykdomi per avialinijų bazę Reikjaviko mieste, kuriame, esant poreikiui, galima pasidaryti ir kelias dienas siekiantį sustojimą-persėdimą taip paskiriant kelias dienas pažinčiai ir su Islandijos sostine. Į bazinę bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis, iki 10 kg sveriantis, bagažas. Norint su savimi pasiimti lagaminą, tai papildomai kainuotų po 65 EUR į kiekvieną pusę.
Vašingtonas (Washington, DC arba District of Columbia) – tai JAV sostinė, esanti šalies rytuose, prie Atlanto vandenyno (apie 500 tūkst. gyventojų), buvo įkurtas 1791 m., o JAV sostinė čia perkelta 1800-aisiais. Miestas pavadintas pirmojo JAV prezidento Džordžo Vašingtono garbei. Vašingtone nėra aukštų dangoraižių, kadangi miesto architektas uždraudė statyti aukštesnius pastatus negu Kapitolijus. Tai – harmoningas miestas, su daugybe parkų ir tvenkinių, turininga istorija ir tradicijomis.


Bilietai:

Pigių bilietų į Vašingtoną laikotarpis: 2024 metų rugsėjis-spalis (tėra kelios datos už šią kainą)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Vašingtoną su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Rugsėjo 14-27 d. (303 EUR)
Rugsėjo 21-27 d. (295 EUR)
Spalio 12-25 d. (291 EUR)
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Reikjaviką į Vašingtoną su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.