Super! Pigūs bilietai į Bostoną, JAV iš Vilniaus – nuo 269 EUR į abi puses!

Atsirado nerealiai pigių bilietų iš Vilniaus į Masačiusetso valstijos sostinę Bostoną, kuris įsikūręs Jungtinių Amerikos Valstijų šiaurės rytų dalyje. Bilietai į abi puses tekainuoja vos nuo 269 EUR! Tokią nerealią galimybę apsilankyti Bostone mums siūlo Islandijos pigių skrydžių bendrovė „PLAY Airlines“. Kaip ir visi šių avialinijų skrydžiai, jie vykdomi per avialinijų bazę Reikjaviko mieste, kuriame, esant poreikiui, galima pasidaryti ir kelias dienas siekiantį sustojimą-persėdimą taip paskiriant kelias dienas pažinčiai su Islandijos sostine. Į bazinę bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis, iki 10 kg sveriantis, bagažas. Norint su savimi pasiimti lagaminą, tai papildomai kainuotų po 65 EUR į kiekvieną pusę.
1630 metais įkurtas Bostono miestas yra vienas seniausių Jungtinių Amerikos valstijų miestų. Dažnai vadinamas Amerikos istorijos lopšiu, jis pasižymi dideliu skaičiumi istorinių paminklų. 20-ajame amžiuje į miesto bažnyčių bokštų panoramą įsiliejo dangoraižiai, jis tapo kosmopolitiniu miestu, pritraukiančiu daug turistų. Tai yra didžiausias Naujosios Anglijos miestas ir svarbus prekybos, pramonės, finansų ir kultūros centras. Masačiusetso valstijos sostinė savo priemiestyje turi vieną iš garsiausių pasaulio universitetų – Harvardą. Šiame mieste žavi šiuolaikinė architektūra, nuostabūs parkai, istoriniai paminklai, restoranai ir puikios parduotuvės. Nuo Bostono ypatingai patogu pradėti kelionę automobilių po Rytinę JAV pakrantę važiuojant link Niujorko, o vėliau – link Vašingtono.


Bilietai:

Pigių bilietų į Bostoną laikotarpis: 2024 metų rugsėjis-spalis (tėra kelios datos už šią kainą)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Bostoną su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Rugsėjo 21-Spalio 4 d. (296 EUR)
Spalio 12-25 d. (274 EUR)
Spalio 19-25 d. (269 EUR)
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Reikjaviką į Bostoną su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.