Pigiau grybo! Tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Rygos – tik 22 EUR į abi puses! Pigių bilietų yra visai likusiai vasarai, galima ir savaitgaliui ar per Žolines!

Mus asmeniškai labai intriguoja tokie akcijiniai pasiūlymai, kuomet pigūs bilietai su lėktuvu kur nors nuskristi kainuoja PIGIAU, nei nuvažiuoti autobusu 👌 O šiuo metu „AirBaltic“ kaip tik ir siūlo tokią galimybę, nes naujosios akcijos metu tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Rygos tekainuoja 22 EUR į abi puses! Skrydžiai vykdomi kasdien, o tokia kaina bilietų yra visam likusiam vasaros sezonui, įskaitant ir ilgąjį Žolinių savaitgalį! 🌟 Susidomėję turėtų paskubėti, nes ši akcija tęsis tik 2 dienas! Visi skrydžiai – tiesioginiai, į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Ryga – (ne)pažinta savaitgalio kelionės kryptis. Čia istorinis ir kultūrinis paveldas harmoningai dera su šiuolaikiniu gyvenimo tempu, nes Ryga stovi ne tik geografinėje, bet ir kultūros kryžkelėje. Lankytojai tiek iš rytų, tiek iš vakarų vienodai gali atrasti jiems tinkamą poilsį, pramogų bei iššūkių. Kas be ko, senamiestis yra ne tik Rygos, bet ir pačios Latvijos širdis ir perlas. Tai miesto dalis, kuri yra labiausiai puoselėjama ir saugoma miestelėnų. Augantis miestas per šimtmečius tapo gausus ir įvairus architektūriniu paveldu. Rygoje beveik kiekvieną savaitgalį vyksta šventės, koncertai ar festivaliai, tad nuobodu čia atvykus tikrai nebus.


Bilietai:

Pigių bilietų į Rygą datos: 2024 metų liepa-rugsėjo pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ryga-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Rygą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Liepos 15-20 d.
Liepos 25-28 d.
Rugpjūčio 2-4 d.
Rugpjūčio 9-11 d.
Rugpjūčio 15-18 d. (Ilgasis Žolinės savaitgalis)
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus į Dubrovniką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.