Skubam!!! Tik 100 „Ecolines“ bilietų SUPER kainomis iš Kauno bei Vilniaus! Varšuva – tik 1,60 EUR, Ryga – tik 1,70 EUR, Berlynas – tik 4,40 EUR, Viena – tik 4,00 EUR!

Momentinė ir smūginė akcija nuo „Ecolines“. Juodojo penktadienio proga bilietai iš Vilniaus bei Kauno įvairiomis Europos miestų kryptimis galima nusipirkti net su 90% nuolaida! Tai reiškia, kad nuvykti iš Vilniaus arba Kauno į Varšuvą galima vos už 1,60 EUR, į Rygą – vos už 1,70 EUR, į Berlyną vos už 4,40 EUR, o į Vieną vos už 4 EUR. Yra ir kitokių krypčių, nes nuolaida taikoma visais maršrutais. Tiesa, reikia paskubėti – nes bilietų tokiomis kainomis tėra 100 vnt. Todėl, kas pirmesnis – tas gudresnis 🙂
Akcijos laikotarpis: tik šiandien diena, t.y. lapkričio 23 d.
Pigių kelionių laikotarpis: 2018.12.01-2018.12.15 bei 2019.01.15-2019.02.28 d.
Nuolaidos kodas: PENKTADIENIS
Suteikiamos nuolaidos visiems autobusų maršrutams.Kaip nusipirkti bilietus tokiomis kainomis? Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje Ecolines svetainėje adresu: http://ecolines.net/lt/. Susivedat dominančias kelionių datas, išvykimo ir atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti pateikta galiojanti bilietų kaina. Iš pat pradžių mūsų minėtų nuolaidų Jums neduos. Norint jas gauti, Jums reikės užsiregistruoti arba prisijungti (jei jau turite paskyrą) prie „Ecolines“ sistemos ir susivesti nuolaidos kodą. Tai atlikus, Jums bus pritaikyta net 90% nuolaida nuo pradinės bilietų kainos. Kaip pvz., bilietai Kaunas-Varšuva kainuoja vos 1,60 EUR:

Jei norite nuvykti kur nors toliau, tai bilietai į Berlyną kainuoja vos 4,40 EUR:

Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse yra:
Individualūs planšetiniai kompiuteriai (internetas, muzika, filmai, žaidimai)
Nemokamas belaidis internetas (WiFi)
Elektros lizdai kiekvienai sėdynei (220 V)
Nemokama kava, arbata
Patogios autobuso sėdynės ir daugiau vietos kojoms
Nemokamai galima vežtis iki 3 lagaminų
Oro kondicionierius

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.