Pigūs bilietai iš Vilniaus į Marakešą, Marokas – vos nuo 94 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti naujiena apie atsiradusius pigius bilietus iš Vilniaus į Marakešą, ketvirtąjį pagal dydį Maroko miestą, nutolusį nuo Lietuvos per 3600 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Vilniaus į šį Maroko miestą galima gana pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma nesiekia net 94 EUR už kelionę į abi puses! Persėdimo laikai tarpiniuose oro uostuose nėra ilgi, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Marokas – tai didžiulė puokštė įspūdžių, duodančių apsčiai peno visoms keliautojo juslėms. Šalies svečią pakeri kvapai ir garsai, sklindantys Feso ir Marakešo medinose, fantastiški gamtos peizažai – Atlaso kalnai, baltomis nuo sniego viršūnėmis, karščiu alsuojanti Sacharos dykuma, besišiaušiantis bangomis Atlanto vandenynas. Maroko virtuvė kvepia prieskoniais, alyvų aliejumi, sandalmedžio bei rožių vandeniu ir, žinoma, mėtomis, iš kurių čia, šnabždant padėkos maldas Aukščiausiajam, verdama garsioji arbata, dar vadinama Maroko viskiu.
Marokas – vieta, kur susikerta Afrikos, Europos bei Vidurio Rytų keliai. Čia aiškiai jaučiamas mistinis šalies praeities dvelksmas, daugelio lauktų svečių ir nepageidaujamų įsibrovėlių pėdsakai, likę Atlanto pakrantės miestuose, kuriuose jūros brizas iki šiol glosto galingų senovės miestų-tvirtovių sienas. Čia tikrai rasite daug saulės, šilumos, komforto ir egzotikos. Marakešas dar kitaip vadinamas „Sacharos Paryžiumi“ – taip šį Maroko miestą pakrikštijo Vinstonas Čerčilis, pirmą kartą čia apsilankęs 1935 metais. Apsilankykite stebuklų ir paslapčių kupiname Marakeše ir už skrydžius sumokėję vos 94 EUR!
Pigių bilietų į Marakešą laikotarpis: 2017 metų sausis-vasaris (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Londonas-Marakešas-Londonas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniuose oro uostuose gana trumpi. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Marakešą iš Vilniaus nesiekia net 94 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 😉
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų „Hotel & Spa Riad Dar El Aila“ viešbučio nuomos variantą centrinėje Marakešo dalyje, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,6 balo! Už 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Jemaâ El Fna aikštės ir Majorelle sodų įsikūrusiame viešbutyje „Riad Dar El Aila“ yra baseinas, terasa, iš kurios atsiveria Medinos ir Atlaso kalnų vaizdai, masažo salonas ir hamamas. Viešbutis išsidėstęs aplink 2 vidinius kiemus. Savaitės dviviečio kambario nuoma šiame viešbutyje kainuoja tik 331,66 EUR arba vos 47,36 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
dar_el_aila
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Maroke. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.