Fantastika! Gruodžio mėnesį skrydžiai iš Vilniaus į Maroką – vos už 55 EUR į abi puses!

Super pasiūlymas kelionei į Maroką kelionę pradedant ir baigiant Lietuvoje! Sukombinavus 3 „RyanAir“ bei „Wizz Air“ skrydžius nuskristi ten, kur karšta ir galima mėgautis Afrikinės saulės teikiamais malonumais, dabar kainuoja rekordiškai mažai – vos 55,01 EUR už skrydžius į abi puses! Kelionės pradžioje iš Vilniaus tiesioginiu „Wizz Air“ skrydžiu skristumėte iš Vilniaus į Agadirą, kuris nutolęs nuo Lietuvos per 3800 km. Atgal į Lietuvą grįžtumėte iš Marakešo per Niurnbergą.
Taigi, kelionės pradžioje Jūs atvyktumėte į Agadirą. Tai yra populiariausias Maroko kurortas, esantis Atlanto vandenyno pakrantėje, Suso slėnyje. 1960 – ųjų žemės drebėjimas praktiškai sunaikino miestą. Vienas didžiausių pasiekimų šiuolaikinio Maroko istorijoje – jis buvo pastatytas iš naujo. Dabar tai šiuolaikiškas, gyvas kurortinis miestas, kuriame yra daugybė viešbučių kompleksų, restoranų, naktinių klubų, plačių promenadų ir žydinčių sodų. Čia oras visada prisigėręs pinijų, eukaliptų ir tamariskų aromato. Tai turizmo ir poilsio centras, su išvystytu uostu ir šiuolaikišku oro uostu. Visame pasaulyje žinomas platus Agadiro paplūdimys driekiasi daugiau nei 6 km. Nuo senovinės XVI amžiaus Kazbos (tvirtovės) atsiveria neįtikėtinas vaizdas į didingą Atlaso masyvą. Klimatas čia sausas, o oro temperatūra dėl vandenyno brizo niekada nebūna aukštesnė nei +28 С.Pigių bilietų į Maroką datos: 2018 metų gruodis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Agadiras bei grįžimas Marakešas-Niurnbergas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Skrydis į priekį būtų tiesioginis, o iš Maroko į Lietuvą grįžtumėte per Niurnbergą. Sudėjus visų 3 bilietų kainas, gauname fantastišką kainą už pusantros savaitės kelionę (laiką galima keisti) į Afriką! Pirmiausiai mums bus reikalingas „Wizz Air“ tiesioginis skrydis už 17,49 EUR iš Vilniaus į Agadirą. Už šią kainą bilietų yra lapkričio pabaigoje, bilietus galite nusipirkti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu http://www.wizzair.com/. Išvykimas būtų lapkričio 29 dieną:

Ir štai, vos už 17,50 EUR mes jau esame Maroke. Kaip jau minėjau, atgal grįžti reikės jau iš kito Maroko miesto. Abu skrydžiai iš Marakešo į Niurnbergą bei iš Niurnbergo į Vilnių būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių kompanijos lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu http://www.ryanair.com/. Skrydžių pavyzdžiai:

Štai ir viskas – turime kombinuotą 3 skrydžių kelionės variantą į Maroką vos už 55,01 EUR, kas yra tiesiog nuostabi kaina! Žinoma, Jums papildomai dar kainuos ir parvažiavimas tarp Agadiro ir Marakešo, bet tikrai nerekomenduojame sėsti į traukinį ar autobusą ir leistis tiesiai iš taško A į tašką B. Tarp šių dviejų miestų yra didelis, virš 200 km atstumas, kurį galima pravažiuoti su daugybe įdomių, savitų ir nepakartojamų sustojimų aplankant Marakešą, Kasablanką ir, galbūt, kitas Jums įdomias vietas! Jei Jums reikalingas kelionės planas ar reikia pagalbos nuperkant bilietus bei parenkant viešbučius – parašykite mums! Primename, kad kelionės datas ir kelionės trukmę galima keisti, nes tai būtų savarankiška ir tik nuo Jūsų pageidavimų priklausoma kelionė!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.