Kainos rekordas! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Kauno į Pafosą, Kipras – tik 10 EUR į abi puses!

Naujas pigių kainų bilietų rekordas skrydžiams iš Kauno į vieną Kipro pagrindinių kurortų – Pafosą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 2300 km. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 5 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti Kaune.
Pafosas (Paphos) – tai uostamiestis ir vienas iš Kipro kurortų, turtingas tiek savo istorija tiek kultūra, įskikūręs pietvakarinėje Kipro pakrantėje. Graikų-romėnų laikais maždaug 6 šimtmečius Pafosas buvo Kipro sostinė. Archeologiniai radiniai ir senų pastatų liekanos mena Kipro salos istoriją nuo pat neolito laikų. Miestas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip pasaulio kultūros ir gamtinis lobynas. Pafosas taipogi garsėja kaip graikų meilės ir grožio deivės Afroditės gimtinė. Afroditės akmuo žymi vietą, kur iš jūros išniro ši deivė. Šv. Povilo kolona žymi vietą, kur 46 m. atvykęs Šv. Povilas buvo negyvai nuplaktas už tai, kad mėgino skleisti krikščionybę. Mieste esantis etnografinis muziejus saugo eksponatus apie Kiprą nuo neolitinių laikų. Šiandien Pafose išskiriamos dvi dalys: senasis Pafosas ir naujasis Pafosas. Viename galima pasigrožėti senovine ir architektūra ir susipažinti su miesto istorija, kitame – pasimėgauti saulėtais paplūdimiais ir naktiniu miesto gyvenimu. Kaip ir daugumoje Viduržemio jūros kurortų, Pafose gausu barų, diskotekų, kitų pasilinksminimo vietų, siūlomos įvairios pramogos ir gausus viešbučių pasirinkimas, o dauguma gyventojų dirba turizmo srityje. Puikiais smėlio paplūdimiais garsėja Coral Bay įlanka, o netoli Pafoso esančiame Akamo pusiasalyje įkurtas gamtos draustinis, kuriame saugoma laukinė gamta. Akamo pusiasalyje taipogi galima aplankyti Afroditės maudykles. Netoli Latchi žvejų kaimelio esančioje natūralioje versmėje, tikima, maudydavosi pati grožio ir meilės deivė. Apibendrinant galima pasakyti, kad Pafose ypač turėtų patikti tiek besidomintiems Antikos palikimu bei archeologija, tiek ištroškusiems paplūdimio malonumų bei saulės vonių poilsiautojams!
Pigių bilietų į Pafosą datos: 2019 metų sausis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Pafosas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Pafosą dabar kainuoja nuo 5 EUR už kelionę į vieną pusę. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 4 naktų apartamentų „Crystallo Apartments“ nuomos variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,4 balo! Vos už 5 minučių kelio pėstute nuo Pafoso Kato rajono įsikūrusiame apartamentų komplekse „Crystallo Apartments“ yra baseinas ir baras bei įrengti numeriai su galimybe ruošti maistą ir balkonais. 4 naktų dviviečio kambario nuoma atsieitų 153,90 EUR arba vos 38,48 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Crystallo
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Pafoso apylinkėse ar bet kurioje kitoje Kipro vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.