WoW! Pigūs bilietai šį rudenį į Maroką iš Varšuvos – tik 59 EUR į abi puses!

Mėgstantiems šilumą ir karštį turime puikų pasiūlymą – šį rudenį pigūs bilietai iš Lenkijos sostinės į Gibraltaro sąsiaurio pakrantėje įsikūrusį Tanžerą kainuoja vos 59 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai iš Varšuvos nėra tiesioginiai, tiek į priekį, tiek atgal būtų vykstama per Briuselį. Visi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais. Persėdimo laikai tarpiniuose oro uostuose nėra labai ilgi, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR/žmogui už kelionę į vieną pusę.
Pamatykite Afrikos spalvas, kontrastus ir egzotiką, pasimėgaukite Maroko virtuve ir išbandykite jos prieskonius ir kvapus. Aplankykite siauromis gatvelėmis išvagotos miestų kvartalus – medinas – senamiestį su nesibaigiančiomis prekeivių ir amatininkų gatvelėmis, dienomis virstančias į spalvingas ir triukšmingas turgavietes. Jose galima rasti beveik visko – nuo kvapniausių prieskonių ir tradicinės mėtų arbatos, alyvuogių, granatų, apelsinų iki rankų darbo kilimų, sidabro ar odos gaminių.
Tanžeras vadinamas kultūrų ir žemynų kryžkele. Iš pradžių Tanžeras gali pasirodyti ne itin vertas dėmesio ilgiau sustoti. Bet iš tiesų šiame mieste galima pajusti menišką hipišką Maroko dvasią. Tanžero legendinėse kavinėse „Café Hafa“ ir „Baba Bar“ lankėsi ir įkvėpimo sėmėsi įvairūs pasaulio artistai bei muzikantai. Šalia Tanžero esantys paplūdimiai ir Heraklio (Hercules) uolos, kurių forma primena Afrikos žemėlapį, taip pat verti dėmesio. Pusvalandis kelio traukiniu iš Tanžero ir pasieki Asilah miestelį – vieną gražiausių Maroko kurortų. Šis miestukas dar ne toks turistinis, bet visiškai užgniaužia kvapą savo grožiu. O kur dar ir Saharos dykuma, ir Atlaso kalnai, ir tankiai siauromis gatvelėmis išvagoti miestų kvartalai – medinos, dienomis pavirstančios į spalvingas ir triukšmingas turgavietes, kuriose galima nusipirkti beveik visko – nuo kvapniausių prieskonių ir tradicinės mėtų arbatos, alyvuogių, granatų, apelsinų iki rankų darbo kilimų, sidabro ar odos gaminių. O taip pat atviri, šilti ir draugiški žmonės ir lyg iš niekur išdygstantys, bet “visur ir visada galintys pagelbėti” gidai bei padėjėjai.
Pigių bilietų į Maroką datos: 2017 metų lapkritis (yra kelios datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Briuselis-Tanžeras-Briuselis-VaršuvaVisi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniame Briuselio oro uoste nėra labai ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Maroką iš Varšuvos siekia vos 59 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 3* „Hôtel Rembrandt“ viešbučio 3 naktų nuomos variantą, kuris atsieitų 94,50 EUR arba vos 31,50 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis įsikūręs Tanžero miesto centre, vos už 10 minučių pėsčiomis nuo paplūdimio. Jame yra tropiniame sode įrengtas lauko baseinas ir veikia nemokamas belaidis internetas. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 7,6 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Rembrandt
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Maroke. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.