Pigūs bilietai iš Romos į Tokiją bei kitus Japonijos miestus – tik nuo 356 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų iš Romos į Tokiją bei kitus didžiuosius Japonijos miestus – Osaką, Okinavą bei Fukuoką! Akcijinius pigius bilietus, kainuojančius vos nuo 356 EUR, siūlo stambiausia Kinijos oro linijų bendrovė – „China Eastern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Šanchajuje, tad visi skrydžiai bus vykdomi su persėdimu šiame mieste. Į visų bilietų kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Romoje, į kurią pigiai ir patogiai galima nuskristi pigių avialinijų pagalba.
Puiki proga aplankyti „tekančios saulės šalį“, kuri yra išsidėsčiusi pačiuose Azijos rytuose ir pirmoji pasitinka tekančią saulę. Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Daugumos salų paviršius kalnuotas, nemaža dalis turi ugnikalnių, vienas garsiausių žinomas visame pasaulyje – Fudzijamos ugnikalnis. Šalis garsi visame pasaulyje, mat sena ir gili istorija bei kultūra, subtilus estetikos jausmas, pirmavimas elektronikos srityje bei milžiniška sostinė Tokijas linksniuojami ne viename pasaulio universitete ar kompanijoje. Šalies sostinė Tokijas bei kelios ją supančios prefektūros, yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje, turinti virš 30 milijonų gyventojų. Šalis garsėja itin aukštu gyvenimo lygiu – tai šalis antra pagal BVP pasaulyje, taip pat Japonijos vidutinė gyvenimo trukmė ilgiausia pasaulyje. Tai išskirtinė valstybė, susikoncentravusi ne į kiekybę, tačiau į kokybę, turinti savo filosofiją ir kasdienio gyvenimo principus.Pigių bilietų į Japoniją laikotarpis: 2020 metų kovas-gegužė (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Roma-Šanchajus-vienas Japonijos miestų-Šanchajus-Roma
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Roma-Tokijas-Roma su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galima lengvai susidėlioti ir sudėtingesnį kelionės maršrutą, atskrendant į vieną Japonijos miestą, o išskrendant atgal jau iš kito. Kaip pavyzdžiui, bilietai Roma-Tokijas ir Okinava-Roma kainuoja vos 1 euru daugiau, t.y. 357 EUR – spausti čia.Taipogi galima atskristi ir išskristi iš Japonijos nebūtinai per Tokiją. Bilietai Roma-Osaka-Roma kainuoja vos nuo 360 EUR – spausti čia:

Galimi ir įvairūs kiti kelionių variantai atskrendant į vieną iš 4 minėtų Japonijos miestų ir išskrendant iš kito. Jei reikia pagalbos sudėliojant skrydžius, visada galite parašyti mums! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Romą į Japoniją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.