Pigūs bilietai į Tokiją, Japonija, iš Vilniaus arba Rygos – tik nuo 356 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Kalėdas!

Puikus pasiūlymas Japonijos gerbėjams! Didžiausia Skandinavijos oro linijų bendrovė, kurią valdo Danija, Švedija ir Norvegija, tai – „Scandinavian Airlines“, plačiau žinoma SAS vardu, pasiūlė akcijinius pigius bilietus skrydžiams iš Vilniaus bei Rygos į Japonijos sostinę. Pigiausi bilietai tekainuoja vos 356 EUR už kelionę į abi puses. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu vienoje Skandinavijos sostinių, o į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas. Didelis datų pasirinkimas iki pat 2022 m. kovo mėnesio!
Puiki proga aplankyti „tekančios saulės šalį“, kuri yra išsidėsčiusi pačiuose Azijos rytuose ir pirmoji pasitinka tekančią saulę. Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Daugumos salų paviršius kalnuotas, nemaža dalis turi ugnikalnių, vienas garsiausių žinomas visame pasaulyje – Fudzijamos ugnikalnis. Šalis garsi visame pasaulyje, mat sena ir gili istorija bei kultūra, subtilus estetikos jausmas, pirmavimas elektronikos srityje bei milžiniška sostinė Tokijas linksniuojami ne viename pasaulio universitete ar kompanijoje. Šalies sostinė Tokijas bei kelios ją supančios prefektūros, yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje, turinti virš 30 milijonų gyventojų. Šalis garsėja itin aukštu gyvenimo lygiu – tai šalis antra pagal BVP pasaulyje, taip pat Japonijos vidutinė gyvenimo trukmė ilgiausia pasaulyje. Tai išskirtinė valstybė, susikoncentravusi ne į kiekybę, tačiau į kokybę, turinti savo filosofiją ir kasdienio gyvenimo principus.Pigių bilietų į Tokiją datos: 2020 metų rugpjūtis-2021 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Kopenhaga-Tokijas-Kopenhaga-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Tokijas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Rugpjūčio 18-30 d.
Rugsėjo 4-13 d.
Spalio 11-22 d.
Lapkričio 13-27 d.
Gruodžio 18-27 d.
Sausio 3-16 d.
Vasario 11-21 d.
Kovo 7-21 d.Kiek brangiau kainuoja bilietai iš Rygos – spausti čia:

Ir daugelis kitų datų. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Meksiką su grįžimu atgal!
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Romą arba Paryžių į Japoniją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Pigūs bilietai į Tokiją, Japonija, iš Vilniaus arba Rygos – tik nuo 356 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Kalėdas!

 • 2021-06-21 at 12:25
  Permalink

  Sveiki. Ar jau atvira turistams Japonija? Kiek skaitau neplanuoja priimti..

  Reply
  • 2021-06-21 at 14:53
   Permalink

   Šiai dienai į Japoniją keliauti turizmo tikslais uždrausta. Bet amžinai užsidarius Japonija juk nebus. Visas pasaulis palengva atsiveria, atsidarys ir Japonija, spėjam, kad po olimpiados.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.