Nerealu! Pigūs bilietai iš Madrido į daugelį Centrinės ir Pietų Amerikos šalių – vos nuo 203 EUR į abi puses!

Nerealus pasiūlymas Centrinės ir Pietų Amerikos gerbėjams! Už vos 203 EUR ar kiek didesnę sumą galima nuvykti į Peru, Ekvadorą, Kolumbiją, Dominikos Respubliką, Venesuelą, Kubą, Gvatemalą, Nikaragvą, Panamą, Hondūrą bei Salvadorą! Ieškantiems maksimumo keliautojams galima lengvai susidėlioti atvykimą į vieną šalį, o išvykimą iš kitos taip vienos kelionės metu aplankant net kelias valstybes! Tokią super galimybę aplankyti Pietų Ameriką mums suteikia nacionalinės Meksikos avialinijos – „Aeroméxico“. Visi skrydžiai būtų jungiamieji, su ilgesniu ar trumpesniu persėdimu avialinijų bazėje Meksiko mieste. Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Madridą iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ pigių skrydžių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų rugpjūtis-2018 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Madridas-Meksikas-Centrinės ir Pietų Amerikos valstybės-Meksikas-Madridas
Kaip jau rašėme, kelionės variantų yra be galo daug. Vienas įdomesnių variantų yra Madridas-Quito-Madridas, kurie kainuoja vos nuo 253 EUR už kelionę į abi puses. Kelionės rezervacijos pavyzdys – spausti čia:

Bilietai į Santo Domingo kainuoja dar pigiau – spausti čia:

Labai pigiai galima nuvykti ir į Limą – spausti čia:

Apsilankyti Gvatemaloje galima taipogi labai pigiai – spausti čia:

Galimi įvairiausi variantai – kiekvienas galite išbandyti savo maršrutus ir garantuojame, kad rasite gerą kainą! 🙂 Datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galite keisti laisvai – galima nusipirkti bilietus net iki pat 2018 metų vasario pabaigos! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą į pasirinktą Pietų ar Centrinės Amerikos valstybę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

7 thoughts on “Nerealu! Pigūs bilietai iš Madrido į daugelį Centrinės ir Pietų Amerikos šalių – vos nuo 203 EUR į abi puses!

 • 2017-06-13 at 14:49
  Permalink

  Labai ačiū už informaciją.

  Reply
 • 2017-06-12 at 22:37
  Permalink

  O aš nusipirkau į Gvatemalą už 140 eurų iš Amsterdamo pirmyn atgal..Neįtikėtina kaina.

  Reply
  • 2017-06-13 at 10:39
   Permalink

   cia kur tokia kaina, gal galite pasakyti ? kuriom datom ? Aciu

   Reply
   • 2017-06-13 at 10:44
    Permalink

    Jau nebeliko, naujiena daugiau nei para laiko senumo. Tokie pigus bilietai buna isperkami per kelias valandas

    Reply
    • 2017-06-13 at 13:11
     Permalink

     Norėčiau patarimo-kadangi turiu jungtinį skrydį-Meksike reikia pakeisti lėktuvą-ar galima toliau neskristi į Gvatemalą o likti meksikoj?Bagažas tik rankinis,savaime suprantama,Bet įsivaizduoju,kaip sakys per garsiakalbį mano pavardę,kvies prie vartų-o aš po miestą vaikštau.Tada ramiai keliauju iki Gvatemalos ir ten įsėdu į atgalinį reisą.

     Reply
     • 2017-06-13 at 13:51
      Permalink

      Bet koks vieno skrydžio segmento nutraukimas automatiškai reiškia visų tolimesnių skrydžių atšaukimas. Todėl taip padariusi atgal bilietų į Europą neturėsite, jie bus anuliuoti. Apsimoka nutraukti tik patį paskutinį skrydžio segmentą, kuomet nebelieka toliau kur skristi 🙂 Nutraukti skrydį galima ir su bagažu, teko nutraukti skrydžius Romoje ir Stambule neskrendant toliau. Abu kartus buvau su lagaminu ir abu kartus jis buvo sėkmingai atiduotas 🙂

 • 2017-06-12 at 15:22
  Permalink

  Kaip tuos bilietus i Lima pasirinkti. Sistema meta klaida

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.