Nerealu! Pigūs bilietai į Jordaniją iš Vilniaus – vos nuo 139 EUR už kelionę į abi puses!

Nuostabi kaina norintiems apsilankyti Jordanijoje ir aplankyti didžiausią šalies pasididžiavimą ir stebuklą – Rausvąją dykumų legendą Petrą! Pagrindinė Jordanijos karalystės įžymybė – Petros miestas – yra tikrų tikriausias šedevras. Neveltui jis įtrauktas į naujai sudarytą Septynių pasaulio stebuklų sąrašą! Taipogi ši nuostabi Jordanijos vieta įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Bilietus, kainuojančius vos nuo 139 EUR už kelionę į abi puses į šią įspūdingą vietą, mums siūlo puikiai pažįstama „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ bendrovė. Tiesa, reikia atskirai pažymėti, kad tai nebūtų jungtiniai skrydžiai – norint nusipirkti bilietus už šią kainą Jums reikės atlikti 2 atskirus pirkimus oficialioje avialinijų svetainėje: pirmąjį skrydžiams iš Vilniaus į Kijevą, o antrąjį jau iš Kijevo į Amaną bei atgal. Bendra abiejų skrydžių suma Jums tekainuos vos 139 EUR! Į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Petra – archeologinė vietovė Jordanijoje, garsėjanti akmens statulomis, išskaptuotomis uolose apie 200 m. pr. m. e. Tai pamirštas nabatėjų miestas, dar vadinamas raudonąja dykumų rože. Petra pribloškia. Koks retas kraštovaizdžio grožio ir architektūrinio meistriškumo derinys! Masyvūs reljefiniai kalnai su kanjonais, tarpekliais, uolų iškyšuliais tęsiasi daugybę kilometrų. Uolose iškalti nuostabūs rūmai ir labai daug laiptuotų takų, vedančių į aukštus statinius. Vienas geriausiai išsilaikiusių, į Petros pastatų – kapavietė, vadinama al Kaznė (iždas, lobynas). Pastato fasadas yra 40 m aukščio ir 26 m pločio, visas iškaltas iš uolos ir padalintas į du aukštus. Šiuo grožiu galima gėrėtis tik labai trumpą laiko tarpą – anksti ryte, kuomet saulė kildama pilnai apšviečia visą pastatą. Jau po 20 minučių nuo uolos kraštų pradeda kristi vis ilgėjantys šešėliai, kurie saulei pakilus galutinai apgaubia šį nuostabų vaizdą.
Petros iždinės vaizdas anksti ryte:
Petra
Žinoma, Jordanija garsi ne tik šiuo unikaliu akmeniniu miestu. Ji, kaip ir Izraelis, turi tiesioginį priėjimą prie kito gamtos stebuklo – vis senkančios Negyvosios jūros. O kur dar nesibaigiantys smėlynai, įvairiausi kanjonai bei įspūdingi nacionaliniai parkai?
Dabar į Jordaniją galima nusigauti už kiek mažiau nei 200 EUR kelionę pradedant ir baigiant Lenkijos sostinę. Iki jos iš Kauno arba Vilniaus galima už 1 EUR ar net dar mažiau akcijų metu pigiai ir patogiai nusigauti su tarptautiniais autobusų maršrutais.
Pigių bilietų į Jordaniją laikotarpis: 2018 metų spalis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Vilnius ir Kijevas-Amanas-Kijevas (2 atskiri skrydžių segmentai)
Bilietus reikės pirkti oficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ oficialioje svetainėje – spausti čia. Pirmiausiai įsigijame skrydžius iš Vilniaus į Kijevą ir atgal, kurie tekainuoja 41,17 €:
Susižiūrime skrydžių laikus, kad Kijeve reikėtų prabūti kuo trumpesnį laiko tarpą. O tuomet jau perkame bilietus už 97,72 € į Jordanijos sostinę Amaną:

Jei Jums tai atrodo per sunku ar norite, jog mes sudėliotumėme skrydžius su trumpiausiais persėdimais Ukrainos sostinėje – susisiekite su mumis elektroniniu paštu! Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui labai didelis – labai lengvai galima susidėlioti trumpesnį ar ilgesnį kelionės variantą. O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kijevą į Jordaniją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Nerealu! Pigūs bilietai į Jordaniją iš Vilniaus – vos nuo 139 EUR už kelionę į abi puses!

  • 2017-09-01 at 16:10
    Permalink

    Sveiki, o į Damaską neturit pigių bilietų pasiūlymų?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.