Gera kaina! Pigūs bilietai į Eindhoveną, Nyderlandai, iš Vilniaus su „RyanAir“ – tik 38 EUR į abi puses!

Atsirado pigi galimybė apsilankyti didžiausiame mieste Olandijos pietuose – Eindhovene. Iš Vilniaus dabar nuvykti paviešėti į Olandiją galima vos už 38 EUR sumą! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Keliaujama būtų su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Eindhovenas – išskirtinis ir modernus miestas, įsikūręs Nyderlandų pietuose. Ne be reikalo miestas laikomas dizaino ir technologijų simboliu: vaikščiojant po miestą galima išvysti nemažai neišdildomą įspūdį keliančių futuristinės šiuolaikinės architektūros pastatų, čia daug laboratorijų, vystomi moksliniai tyrimai ir technologijos. Prie miesto istorijos galima prisiliesti apsilankius miesto centre esančiame Vilos parke, kur galima išvysti išlikusių amatininkų ir pramonininkų vilų ir dvarų. Mieste siūloma ir kitokių pramogų: čia daug kavinių, barų ir klubų. Pačiame miesto centre yra Turgaus aikštė, kurią supa tik pėstiesiems skirtos gatvelės. Šiose gatvelėse gausu nedidelių parduotuvėlių, barų ir kavinių, todėl čia niekad netyla jaukus šurmulys. Miestui nestinga išpuoselėtos gamtinės aplinkos – šalia miesto teka Dommel upė, greta jos įrengta daug pėsčiųjų takų, poilsio zonų, visur žydi gėlės, mieste daugybė parkų.
Vienas muziejų, kurį svečiuojantis Eindhovene būtina aplankyti, yra „Philips“ lempučių fabrikas-muziejus, kuriame dirba didelė dalis miesto gyventojų. „Philips“ koncernas mieste įkurtas dar XIX a. pabaigoje, o dabar jungia net 60 šalių. Miesto lankytojai gamykloje gali išvysti, kaip gaminamos elektros lemputės, ir sužinoti, kaip vystėsi įmonė ir lempučių gamyba.


Bilietai:

Pigių bilietų į Eindhoveną datos: 2024 metų gegužės pabaiga-birželis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Eindhovenas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigūs skrydžiai į Eindhoveną dabar kainuoja nuo 37,98 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.