WoW! Pigūs bilietai į Malagą, Ispanija, iš Kauno – nuo 96 EUR į abi puses!

Puiki bilietų kaina į garsiąją Malagą, per 3000 km nuo Lietuvos nutolusį vieną žymiausių Ispanijos kurortų, turintį daugiau kaip 670 tūkst. gyventojų! Sukombinavus 3 „RyanAir“ skrydžius nuvykti į šį Andalūzijos kurortą galima labai pigiai, nes 3 skrydžių bendra suma siekia vos 95,80 EUR už kelionę į abi puses dar šį mėnesį! Į priekį būtų skrendama tiesiogiai, o atgal iš Malagos jau grįžtumėte į Kauną su trumpu ir labai optimaliu persėdimu Danijos sostinėje – Kopenhagoje. Skrydžių išklotinė – žemiau.
Viena iš įsimintiniausių ir gerbiamiausių vietų Malagoje – “Plaza de la Merced” aikštė. Joje yra namas, kuriame gimė ir praleido savo vaikystę vienas iš garsiausių pasaulio dailininkų – Pablas Pikasas. San Augustino gatvėje galima aplankyti grafų Buenavistų rūmus. Juose 2003 metais Ispanijos karalius įsteigė Pikaso muziejų, kuriame dabar saugoma daugiau kaip 200 genialaus dailininko darbų. Pačiame miesto centre yra ir Botanikos sodas, kuriame surinkti patys įvairiausi augalai nuo Kinijos iki Lotynų Amerikos.
Malaga garsėja ne tik puikiais paplūdimiais, garsių tinklų viešbučiais, įvairiomis pramogomis, o taip pat ir istoriniu paveldu, mažais, žaviais baltų namelių bei mėlynų durų kaimeliais, su gėlių vazonais nukabinėtomis namų sienomis ir akmenimis grįstomis gatvėmis. Puikus klimatas, saulė ir giedras dangus beveik ištisus metus, vilioja turistus iš viso pasaulio. Čia vyrauja subtropinis klimatas. Malagoje yra vienos iš šilčiausių žiemų visoje Europoje (vidutinė temp. apie 17 °C). Vasaros sezonas tęsiasi net aštuonis mėnesius, nuo balandžio iki lapkričio.


Bilietai:

Pigių bilietų į Malagą laikotarpis: 2024 metų gegužės pabaiga-birželis (galimi įvairios trukmės kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Malaga-Kopenhaga-Kaunas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Malagą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ ir „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.