Super! Pigūs bilietai su „Lufthansa“ iš Vilniaus į Meksikos sostinę – tik nuo 307 EUR į abi puses!

Meksika daugeliui žmonių asocijuojasi su tekila, kaktusais, aštrių prieskonių gausia virtuve ir pavojais. Jei visa tai norite pamatyti ir pajusti Jūs pats – šis pasiūlymas Jūsų nepaliks abejingais! „Lufthansa AG“ – didžiausia Europos oro linijų bendrovė pagal lėktuvų ir aptarnautų keleivių skaičių pasiūlė pigius, vos 307 EUR kainuojančius bilietus iš Vilniaus per Frankfurtą į Meksikos sostinę! Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Pigesnės ir geresnės kainos iš Vilniaus į Meksiką gali ir nebebūti! 🙂
Meksikas – tai gyvas civilizacijų istorijos muziejus, kuriame randama virš 1400 architektūros ir istorijos paminklų, 10 archeologinių zonų pačiame mieste ir jo apylinkėse, virš 80 muziejų, dešimtys tautinių kūrybos centrų. Yra senovės piramidžių bei vienuolynų. Miestas įsikūręs maždaug 2240 m virš jūros lygio. Tai šalies pramonės, ekonomikos, kultūros centras. Meksikas buvo įkurtas senosios actekų sostinės vietoje. Šalies sostinė, kaip ir daugelis Meksikos miestų, skirstoma į kolonijas. Istoriškai miestas augo, prarydamas mažesnius apylinkių miestelius. Juos statę žmonės nepasižymėjo originalumu, suteikdami gatvėms vardus. Paprastai tai indėnų dievybių ir didvyrių vardai, žymių revoliucionierių, keleto rašytojų ir politikų vardai. Todėl dabartiniame didžiuliame Meksike vien Kuautemok (paskutinio actekų vado) pavadinimą turi per keturiasdešimt gatvių. Taigi, jeigu norite rasti gatvę nežinodami kolonijos, kurioje ji yra, pavadinimo, rizikuojate beviltiškai pasiklysti.
Pigių bilietų į Meksiką laikotarpis: 2021 metų gegužė-2022 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas visais mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Frankfurtas-Meksikas-Frankfurtas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Meksikas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Birželio 4-20 d.
Spalio 3-18 d.
Gruodžio 5-19 d.
Ir daugelis kitų datų. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Meksiką su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super! Pigūs bilietai su „Lufthansa“ iš Vilniaus į Meksikos sostinę – tik nuo 307 EUR į abi puses!

 • 2021-04-28 at 10:30
  Permalink

  Nors jau praėjo šiek tiek laiko, bet jaučiuosi skolinga Arūnui už šią info, kadangi nusipirkau bilietus į Meksiką. Dar nesusidėliojom kelionės planų, bet įsipareigoju nakvynę užsakyti per tavo nuorodą, Arūnai!

  Reply
  • 2021-04-29 at 12:00
   Permalink

   Labai smagu skaityti tokius pozityvius komentarus. Ačiū, Edita 🙂 O į Meksiką ir aš bilietus nusipirkau gruodžio antroje pusėje. Bandysiu Kalėdas ir Naujuosius sutikti Meksikoje 🙂 Gal ir Jūs panašiu metu skrisite?

   Reply
   • 2021-04-29 at 12:15
    Permalink

    Mes skrisime tik vasarį. Lauksime tavo įspūdžių ir patarimų :). Ar apsiribosi Jukatanu ar planuoji pakeliauti plačiau?

    Reply
    • 2021-04-29 at 15:09
     Permalink

     Tai, kad turiu bilietus Vilnius-Meksikas, tai pirmiausiai kokias 3-4 dienas praleisiu sostinėje. Yra ten ir pačioje sostinėje ką pamatyti, ir apylinkėse pilna įdomių objektų (Teotihuakanas, Tenayuca piramidė, Popokatepetlio bei Istaksiuatlės ugnikalniai, o kur dar įdomūs maži miestukai kaip Puebla arba Cholula) 🙂 Aišku, nežinau ar viską pavyks aplankyti, žiūrėsim. Šiaip nedėlioju kol kas dar maršruto, spėsiu 🙂 Pažiūrėjau, tai vidiniai skrydžiai Meksikoje pigūs, tarkim, iš sostinės į Kankuną bilietai kainuoja vos 30 EUR be bagažo. Pasaka 🙂

     Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.