Super! Pigūs bilietai į Seulą, Pietų Korėja iš Vilniaus arba Rygos – vos nuo 309 EUR už skrydžius į abi puses!

Skubame pasidalinti įdomiu ir super pigiu pasiūlymu norintiems aplankyti Pietų Korėjos didžiausią miestą ir šalies sostinę – Seulą. Turkijos oro linijos „Turkish Airlines“ pasiūlė labai pigius bilietus iš Vilniaus bei Rygos į šį didmiestį, tekainuojančius vos 309 EUR už kelionę į abi puses. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 30 kg registruojamas bagažas. Skrydžiai būtų vykdomi per avialinijų bazė Stambule, kurioje lauktų trumpas persėdimas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Seulas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jis taip pat ir šalies širdis, galintis didžiuotis šimtais įdomiausių urbanistinių vaizdų, kuriuos verta pamatyti. Einant viena gatvės puse, galima pajusti Korėjos imperijos dvasią, matant išlikusius tipinius šiam kraštui pastatus, pilis, o pasisukus į kitą – visos tradicijos išnyksta ir atrodo, jog esi Niujorke: dangoraižiai, modernūs stikliniai pastatai, „Starbucks“, „McDonald’s“, „Seven Eleven“ ir pan. Seulas, kaip ir visa Korėja, labai kalnuotas, todėl bevaikštant atsiveria ypatingo grožio vaizdai. Netgi vaikštant centrinėmis Seulo gatvėmis, nuolat tenka kopti aukštyn arba leistis žemyn. Jei esate nepratę tokiais tempais vaikščioti, geriau pasportuokite prieš čia atvykdami. Seulas garsėja savo dangoraižiais bei kitais aukštais pastatais, nuo kurių atsiveria įspūdinga miesto panorama.
Pietų Korėja tai daug daugiau negu vien Seulo miestas. Jeigu jūs žengsite nors žingsnį už sostinės ribų, gausite neįtikėtiną dovaną – pamatysite pribloškiantį gamtos grožį, nuostabų kraštovaizdį ir galėsite labiau pažinti kaimiškus rajonus šalies gilumoje. Pietų Korėjoje apstu balto smėlio paplūdimių, kuriuos skalauja Japonijos ir Rytų Kinijos jūros. Kurortas Busan – puikus pasirinkimas mėgautis saule, nuostabiais paplūdimiais, įspūdingais saulėtekiais ir žuvėdrų klykavimu. Išskirtinių pagyrų verta Žežu (Jeju) sala, kuri dažnai tampa jaunavedžių pasirinkimu. Sala pelnytai užsitarnavo savo antrąjį vardą – Dievų sala. Kriokliai, tradiciniais nėriniais puošti autobusai, krištolinio vandens paplūdimiai ir viduryje salos stūksantis aukščiausias šalies kalnas šią vietą paverčia rojaus kampeliu. Šis unikalios gamtos ir turtingos kultūros mišinys neseniai buvo įtrauktas į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą. Rekomenduojame salą pažinti pasivaikščiojant specialiai įrengtais takais ar jodinėjant žirgais. Nelieka neįvertintas ir salos gyventojų svetingumas – gausu istorijų, kuomet vietiniai be atlygio mielai dalinasi savo sodo gėrybėmis, o autobusų vairuotojai keleiviams siūlo tradicinių užkandžių.
Pietų Korėja – dar tik pradedamas atrasti Azijos perlas, kuris ilgam įsirėžia į atmintį.
Pigių bilietų į Pietų Korėją laikotarpis: 2022 metų lapkritis-2023 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Seulas-Stambulas-Vilnius/RygaPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Seulas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
<
Tiek pat kainuoja bilietai ir skrendant iš Rygos – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Seulą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų „Han River Residence & Guesthouse“ viešbučio variantą įsikūrusį Hano upės krante, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 9,3 balo! 7 nakvynės dviviečiame kambaryje su įskaičiuotais nemokamais pusryčiais kainuoja tik 363 EUR arba vos 51,86 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Han_River
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Seule ar Pietų Korėjoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Super! Pigūs bilietai į Seulą, Pietų Korėja iš Vilniaus arba Rygos – vos nuo 309 EUR už skrydžius į abi puses!

  • 2016-10-15 at 07:55
    Permalink

    Įsigilinus atrodo labai neblogas pasiūlymas. Skrydžio laikai, persėdimai, aviakompanija… Ačiū nenuilstantiems ieškotojams! Interneto platybėse daug pozityvo radau įspūdžiuose apie kelionę į Korėją.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.