Nerealu! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Geteborgo į Seulą, Pietų Korėja – vos nuo 198 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti įdomiu ir pigiu pasiūlymu norintiems aplankyti Pietų Korėjos didžiausią miestą ir šalies sostinę – Seulą. Atsirado labai pigių bilietų su „Turkish Airlines“ iš Geteborgo į Pietų Korėją, kurių kaina prasideda vos nuo 198 EUR! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maistas bei gėrimai lėktuvuose skrydžių metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Geteborge, į kurį iš Lietuvos tiesiogiai skrenda „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvai.
Seulas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Jis taip pat ir šalies širdis, galintis didžiuotis šimtais įdomiausių urbanistinių vaizdų, kuriuos verta pamatyti. Einant viena gatvės puse, galima pajusti Korėjos imperijos dvasią, matant išlikusius tipinius šiam kraštui pastatus, pilis, o pasisukus į kitą – visos tradicijos išnyksta ir atrodo, jog esi Niujorke: dangoraižiai, modernūs stikliniai pastatai, „Starbucks“, „McDonald’s“, „Seven Eleven“ ir pan. Seulas, kaip ir visa Korėja, labai kalnuotas, todėl bevaikštant atsiveria ypatingo grožio vaizdai. Netgi vaikštant centrinėmis Seulo gatvėmis, nuolat tenka kopti aukštyn arba leistis žemyn. Jei esate nepratę tokiais tempais vaikščioti, geriau pasportuokite prieš čia atvykdami. Seulas garsėja savo dangoraižiais bei kitais aukštais pastatais, nuo kurių atsiveria įspūdinga miesto panorama.
Pietų Korėja tai daug daugiau negu vien Seulo miestas. Jeigu jūs žengsite nors žingsnį už sostinės ribų, gausite neįtikėtiną dovaną – pamatysite pribloškiantį gamtos grožį, nuostabų kraštovaizdį ir galėsite labiau pažinti kaimiškus rajonus šalies gilumoje. Pietų Korėjoje apstu balto smėlio paplūdimių, kuriuos skalauja Japonijos ir Rytų Kinijos jūros. Kurortas Busan – puikus pasirinkimas mėgautis saule, nuostabiais paplūdimiais, įspūdingais saulėtekiais ir žuvėdrų klykavimu. Išskirtinių pagyrų verta Žežu (Jeju) sala, kuri dažnai tampa jaunavedžių pasirinkimu. Sala pelnytai užsitarnavo savo antrąjį vardą – Dievų sala. Kriokliai, tradiciniais nėriniais puošti autobusai, krištolinio vandens paplūdimiai ir viduryje salos stūksantis aukščiausias šalies kalnas šią vietą paverčia rojaus kampeliu. Šis unikalios gamtos ir turtingos kultūros mišinys neseniai buvo įtrauktas į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą. Rekomenduojame salą pažinti pasivaikščiojant specialiai įrengtais takais ar jodinėjant žirgais. Nelieka neįvertintas ir salos gyventojų svetingumas – gausu istorijų, kuomet vietiniai be atlygio mielai dalinasi savo sodo gėrybėmis, o autobusų vairuotojai keleiviams siūlo tradicinių užkandžių.
Pietų Korėja – dar tik pradedamas atrasti Azijos perlas, kuris ilgam įsirėžia į atmintį.
Pigių bilietų į Pietų Korėją laikotarpis: 2018 metų kovas-birželis bei rugsėjis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Geteborgas-Stambulas-Seulas-Stambulas-GeteborgasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Geteburgą į Seulą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų „Han River Residence & Guesthouse“ viešbučio variantą įsikūrusį Hano upės krante, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 9,3 balo! 7 nakvynės dviviečiame kambaryje su įskaičiuotais nemokamais pusryčiais kainuoja tik 340 EUR arba vos 48.57 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Han_River
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Seule ar Pietų Korėjoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.