Super! Pigūs bilietai į Santjagą, Čilę, iš Berlyno arba Frankfurto – vos nuo 367 EUR į abi puses!

Labai geras pasiūlymas Pietų Amerikos ir nuotykių mėgėjams! „LATAM Airlines Group“ aljansas paskelbė apie neįtikėtinai atpigusius bilietus iš didžiųjų Vokietijos miestų į Čilės sostinę ir didžiausią miestą – Santjagą, kainuojančius vos nuo 367 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai būtų vykdomi su persėdimais Brazilijoje, o į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maitinimas lėktuvuose skrydžių metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Berlyne arba Frankfurte, į kuriuos tiesiogiai vykdomi skrydžiai iš Vilniaus.
Tolimoji Čilė turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Čilės kraštovaizdis iš tiesų yra neįtikėtinas. Čilę juosia Andų kalnų grandinė, o kalnai užima apie 80 procentų bendro visos teritorijos ploto. Jų aukštis siekia nuo 2 iki 5 kilometrų. Kalnynuose yra ledyninės kilmės ežerų ir netgi ledynų. Šalyje vis dar aktyviai veikia vulkanai. O šiaurinėje Čilės pusėje plyti sausiausia dykuma pasaulyje – Atakama. Antarktidos regionas iš Čilės taipogi beveik pasiekiamas ranka!
Dabar Čilė yra labiausiai klestinti valstybė visoje Pietų Amerikoje, tačiau turistus iš viso pasaulio žavi ne šalies ekonomikos lygis ar modernūs miestai, bet gamta. Valstybė ir visos jai priklausančios salos išsidėsčiusios Ramiojo vandenyno pakrantėje, o pietinėje šalies dalyje gausu ežerų, vulkanų, miškų, kalnų ir dar daug aktyvią veiklą siūlančių vietų, kuriose galima ne tik nuveikti ką nors įdomaus, bet ir daug ką pamatyti. Turbūt esate girdėję apie tolimąją ir paslaptingąją Velykų salą, kurioje neįprastos formos skulptūros visam pasauliui užmena neišsprendžiamas mįsles apie išnykusią moajų gentį? Velykų sala taipogi priklauso Čilei ir ją galima pasiekti tiesioginiais skrydžiais iš Santjago!

Moai yra monolitinės akmeninės skulptūros Velykų saloje

Niekas nežino, kaip statulos buvo atkeltos ir pastatytos, nes kiekviena jų sveria apie 5 tonas. Velykų salos statulų (Moai) transportavimas iki šiol yra viena didžiausių paslapčių, nes jos turėjo būti gabenamos 18 km per salą be transporto priemonių, kranų ar didelių gyvūnų pagalbos. Mokslininkai patikrino įvairias teorijas ir priėjo prie išvados, kad salos gyventojai greičiausiai naudojo rąstus, virves ir medines roges.
Pigių bilietų į Santjagą laikotarpis: 2021 metų spalis-gruodžio pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Frankfurtas/Berlynas-San Paulas-Santjagas-San Paulas-Frankfurtas/BerlynasPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai iš Frankfurto į Santjagą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje::

Galima kelionę susiplanuoti ir skrendant iš Berlyno – spausti čia.
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Spalio 5-19 d.
Spalio 12-26 d.
Lapkričio 20-30 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Paryžių į Čilę su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.