Hitas! Pigūs bilietai iš Romos į Santjagą, Čilė – tik nuo 321 EUR į abi puses!

Gana retai pasitaikantis pasiūlymas Pietų Amerikos ir nuotykių mėgėjams! Antrasis pagal dydį pasaulyje oro linijų aljansas „SkyTeam“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „KLM“, „Air France“, „Delta Air Lines“, „Alitalia“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių, pasiūlė super pigius bilietus iš Romos į Čilės sostinę ir didžiausią miestą – Santjagą! Skrydžiai būtų vykdomi iš Italijos sostinės per avialinijų bazę Amsterdame su dar vienu sustojimu tarpiniame Pietų Amerikos mieste, o į visų skrydžių kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Romoje, į kurią pigiai ir patogiai galima nuskristi pigių avialinijų pagalba.
Tolimoji Čilė turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Čilės kraštovaizdis iš tiesų yra neįtikėtinas. Čilę juosia Andų kalnų grandinė, o kalnai užima apie 80 procentų bendro visos teritorijos ploto. Jų aukštis siekia nuo 2 iki 5 kilometrų. Kalnynuose yra ledyninės kilmės ežerų ir netgi ledynų. Šalyje vis dar aktyviai veikia vulkanai. O šiaurinėje Čilės pusėje plyti sausiausia dykuma pasaulyje – Atakama. Antarktidos regionas iš Čilės taipogi beveik pasiekiamas ranka!
Dabar Čilė yra labiausiai klestinti valstybė visoje Pietų Amerikoje, tačiau turistus iš viso pasaulio žavi ne šalies ekonomikos lygis ar modernūs miestai, bet gamta. Valstybė ir visos jai priklausančios salos išsidėsčiusios Ramiojo vandenyno pakrantėje, o pietinėje šalies dalyje gausu ežerų, vulkanų, miškų, kalnų ir dar daug aktyvią veiklą siūlančių vietų, kuriose galima ne tik nuveikti ką nors įdomaus, bet ir daug ką pamatyti. Turbūt esate girdėję apie tolimąją ir paslaptingąją Velykų salą, kurioje neįprastos formos skulptūros visam pasauliui užmena neišsprendžiamas mįsles apie išnykusią moajų gentį? Velykų sala taipogi priklauso Čilei ir ją galima pasiekti tiesioginiais skrydžiais iš Santjago!

Moai yra monolitinės akmeninės skulptūros Velykų saloje

Niekas nežino, kaip statulos buvo atkeltos ir pastatytos, nes kiekviena jų sveria apie 5 tonas. Velykų salos statulų (Moai) transportavimas iki šiol yra viena didžiausių paslapčių, nes jos turėjo būti gabenamos 18 km per salą be transporto priemonių, kranų ar didelių gyvūnų pagalbos. Mokslininkai patikrino įvairias teorijas ir priėjo prie išvados, kad salos gyventojai greičiausiai naudojo rąstus, virves ir medines roges.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų lapkritis-2019 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Roma-Amsterdamas-Lima-Santjagas-San Paulas-Amsterdamas-RomaPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Roma-Santjagas-Roma su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kitos galimos kelionės datos:
Gruodžio 2-24 dienomis – spausti čia
Sausio 20-vasario 3 dienomis – spausti čia
Vasario 5-27 dienomis – spausti čia
Kovo 13-23 dienomis – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Romą į Čilę su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Hitas! Pigūs bilietai iš Romos į Santjagą, Čilė – tik nuo 321 EUR į abi puses!

  • 2018-08-29 at 17:24
    Permalink

    Nereiktų rašyti netiesos, kadangi čia pateiktos kainos yra be bagažo. O rašoma, kad su bagažu. Dabar kaina panaši – 400 EUR, bet pasirinkus bagažą užsakant (opodo sistemoje pvz. kur permeta momond’as), bilietas brangsta 60 EUR į vieną pusę arba 120 EUR į abi.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.