Super Hitas! RyanAir pigūs bilietai į Londoną iš Kauno (į vieną pusę) – tik 2 EUR!

Panašu, kad „RyanAir“ šį kartą nejuokauja. Atsirado neįtikėtinai pigūs bilietai iš Kauno į Londoną – vieną didžiausių pasaulio miestų, garsėjantį išdidžiais Parlamento rūmais, Big Ben‘u, pakeliamuoju Tauerio tiltu, įspūdingais muziejais, raudonais autobusais bei telefonų būdelėmis. Įspūdinga istorija ir giliomis tradicijomis pasižyminti Didžiosios Britanijos sostinė dabar pulsuoja greitu gyvenimo tempu, niekad nemiegančiu miesto centru, perpildytais barais ir klubais ir, žinoma, įvairiausių kultūrų žmonėmis. Atvykus į Londoną patariama nesnausti nė sekundės, o iškart pasinerti į šio niekad nemiegančio miesto gyvenimo ritmą: ar tai būtų klasikinių vietų lankymas, pasilinksminimas tradiciniuose britiškuose pub‘uose, o gal tiesiog klaidžiojimas nežinomomis gatvėmis.
Ar įmanoma įsivaizduoti Londoną, be karališkos šeimos, be savo tradicijų? Bet kurioje pasaulio šalyje praeitis nėra tokia svarbi net kasdieniniame gyvenime kaip Bekingamo rūmuose. “Tik nepanaikinkit monarchijos” – ištrūksta ne vienam užsieniečiui, dalyvaujančiam iškilmingame kariniame parade. Neišdildomus atsiminimus palieka juodos žvilgančios lokiukų kepurės, besišypsanti karalienė, Londono dviaukščiai autobusai, Big Beno laikrodis ir gotikiniai fasadai. Jei kas nors nori pajusti tikrą anglišką dvasią, tereikia viename iš prašmatnių viešbučių ar restoranų išgerti arbatos. ”Arbata – tai vaistas nuo liūdesio” – tikina anglai. O gal kas norėtų bare pabandyti išgerti pusę kvortos alaus?
Pigių bilietų kaina per Kopenhagą į Londoną nekainuoja ir 2 EUR! Neįtikėtina, tiesa? Kaip jau skelbėme anksčiau, visam vasario mėnesiui atsirado bilietų po 1 EUR iš Kauno į Kopenhagą. Iš pastarosios, savo ruožtu, už identišką sumą galima nukeliauti ir iki Londono. Netikite? Pavyzdžiai čia:
Kielc3
Pigių bilietų į Londoną datos: 2016 metų vasaris
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Londonas (į vieną pusę)
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Londoną per Kopenhagą dabar kainuoja nuo 2 EUR į vieną pusę. Tai – mažiausia mūsų matyta kaina į šį miestą. Datų pasirinkimas yra ganėtinai didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui. Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super Hitas! RyanAir pigūs bilietai į Londoną iš Kauno (į vieną pusę) – tik 2 EUR!

 • 2016-02-04 at 00:22
  Permalink

  Nusipirkau iš Kauno į Kopenhagą už 1€ ir iš Kopenhagos į Londoną už 1€. Dabar reikia susikombinuoti iš Londono į LT grįžimą padoria kaina 🙂

  Reply
 • 2016-02-03 at 19:07
  Permalink

  na, nerandu uz tokia kaina nei i Kopenhaga nei is jos i Londona

  Reply
  • 2016-02-03 at 20:08
   Permalink

   Cituoju naujienos vieną sakinį: „Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną”

   Reply
 • 2016-02-03 at 18:48
  Permalink

  Tai reikia atskirai nusipirkti bilieta i Kopenhaga, o po to i Londona? Nes Kaunas-London – vien tik tiesioginiai

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.