Pigūs bilietai spalio mėn į Podgoricą, Juodkalniją!

Spalio pradžioje Wizzair ir RyanAir pigių skrydžių pagalba galima pigiai ir patogiai nuskristi į Podgoricą, Juodkalnijos sostinę. Čia Jus sutiks skaidri ir šilta Adrijos jūra, nesibaigiantys paplūdimiai, didingi kalnai ir senove alsuojantys miestai – unikali Juodkalnijos gamta nepalieka abejingo nė vieno. Juodkalnija laikoma viena ekologiškiausių valstybių pasaulyje. Šalies krantus skalauja pati švariausia Viduržiemio jūros dalis, o 73 km driekiasi paplūdimiai, apsupti karstinių kalnų. Į Adrijos jūrą nusileidžia didingi kalnai, kurių aukštis siekia nuo 1700 iki 2000 metrų. Šalis taip pat garsėja skaidriais tarsi krištolas ežerais, iš kurių žymiausias ir gražiausias – Skadaro ežeras – vienas didžiausių paukščių rezervatų Europoje. Čia sutinkamos 270 paukščių rūšys, tarp jų vieni paskutinių pelikanų Europoje.
Visą šį grožį spalio pradžioje galite pamatyti nuo 83 EUR, skrydžius pradedant ir baigiant Varšuvoje. Primename, kad šiltasis sezonas Juodkalnijoje trunka 180 dienų – nuo kovo iki spalio pabaigos. Tad spalio pradžioje šilumos čia tikrai netrūks.
Pigūs bilietai iš Varšuvos per Briuselį į Podgoricą prasideda nuo 37,20 EUR į vieną pusę. Galimas išvykimas jau pirmąjį spalio mėnesio sekmadienį. Skrydis su Wizzair iš Varšuvos į Briuselį kainuoja 59 PLN arba šiek tiek daugiau nei 14 EUR. 4,5 valandos sustojimas Briuselyje iš kurio vėliau tęsiate skrydi su RyanAir tiesiai į Podgoricą! 2 skrydžių kaina – 37,20 EUR į vieną pusę!
Podgorica1
Kiek dienų nuspresite praleisti Juodkalnijoje – spręsti kiekvienam pagal save. Esminis pastebėjimas, kad grįžimas per Briuselį atgal į Varšuvą turi būti vykdomas arba ketvirtadieniais, arba sekmadieniais. Skrydžių rezervacijos pavyzdys čia:
Podgorica2
Bendra skrydžių suma – 83,20 EUR! Jei esate Wizzair Discount Club narys, ši kelionė nekainuotų ir 70 EUR!
Kelionės trukmę galima ilginti (datas galite pasidėlioti). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – RyanAir ir Wizzair bendrovės, kurių skrydžių bilietų kainos keičiasi 5 kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Kaip tik skelbėme ryte akciją apie Ecolines autobusų akciją iki Varšuvos, bilietų kainos nuo 5 EUR į vieną pusę. Taipogi iš Vilniaus į Varšuvą kainuoja PolskiBus autobusai, kurių kaina – 20 PLN už kelionę į Lenkijos sostinę.
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!
Viešbučių kainas Podgoricoje ar bet kokiame kitame Juodkalnijos mieste galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.