Oho! Pigūs bilietai su „Qatar Airways“ į Krabi, Tailandą, iš įvairių Europos miestų – vos nuo 320 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų į vieną mėgstamiausių Tailando kurortinių vietovių – Krabi provinciją, kurios apylinkėse galima aptikti visame pasaulyje puikiai žinomą Phang Nga Bay salyną su garsiąja Džeimso Bondo sala bei, žinoma, nuostabųjį Phi-Phi salų archipelagą. Dabar vos už 320 EUR ar panašią bilietų kainą čia galima nuvykti iš eilės Europos didmiesčių – Oslo, Kopenhagos, Milano, Romos, Sofijos, Briuselio, Miuncheno, Frankfurto, Pizos, Ciuricho, Paryžiaus ir daugelio kitų (Lietuvos miestų, deja, nėra)! Kiekvienas tikrai ras, kur jam patogiau ir geriau pradėti kelionę. Visi skrydžiai – jungiamieji su trumpu persėdimu avialinijų bazėje Dohoje. Į kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Verta atskirai pažymėti, kad skrydžiai būtų vykdomi su aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčiomis oro linijomis pasaulyje – Kataro avialinijomis!
Viena iš laimingiausių ir nuotaikingesnių šalių Pasaulyje – Tailandas, neveltui vadinamas šypsenų šalimi. Čia, atrodo, kad šypsosi visi: žmonės, saulė, jūra, džiunglės ir priima į savo glėbį. Geras klimatas, geros kainos, puikus maistas ir neįtikėtina vaisių gausa, įdomi architektūra, žavinga kultūra ir gera infrastruktūra – Tailandas žino kaip reikia rodyti pavyzdį savo kaimynams. Milijonai turistų renkasi Tailandą kasdien kaip vietą atostogoms, milijonai jį renkasi ir kaip vietą pažintinėms kelionėms. Tailandas – verta!
Phang Nga Bay įlankos tipinis vaizdelis (James Bond sala):
Phuket3
Pigių bilietų į Krabi laikotarpis: 2017 metų rugsėjis-2018 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Įvairūs Europos miestai-Doha-Krabi-Doha-Įvairūs Europos miestai
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Milanas-Krabi-Milanas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Šiek tiek brangiau kainuoja skrydžiai iš Italijos sostinės – spausti čia:

Pigių bilietų yra ir ne tik iš Italijos – spausti čia:

Galimi ir kiti kelionės variantai (o jų yra tikrai nemažai!). Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir pasiūlytas kelionės variantas iš Oslo, Romos bei Milano, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Europos miestų į didžiausią Tailando salą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Oho! Pigūs bilietai su „Qatar Airways“ į Krabi, Tailandą, iš įvairių Europos miestų – vos nuo 320 EUR į abi puses!

 • 2017-06-17 at 11:42
  Permalink

  Sveiki, norime pirkti kelionę į Krabi iš Oslo lapkričio 3-17 d.
  Pradėjus pirkimą nukreipiama į http://www.ticket.no todėl kyla šiek tiek neaiškumų. Į ką reikia atkreiptį dėmesį perkant, ką būtina pasirinkti papildomai, o kas nėra būtina?
  Ticketgaranti?
  SMS-service?
  Reisedokumenter per post?
  Helårs reiseforsikring for enkeltperson?
  Helårs reiseforsikring for familieBagasjeforsikring?

  Reply
  • 2017-06-18 at 15:59
   Permalink

   Laba diena,
   Nėra jokio skirtumo, kokia kalba pirkti 🙂 Jei šiuo atveju pigiausi bilietai yra per norvegų agentūros puslapį, vadinasi, reikia pirkti per ją. O pirkimo metu visus neaiškumus galima išsiversti.
   Atsakant į Jūsų klausimą, tai visos papilldomos paslaugos kainuoja, todėl bent jau kaip mes perkame klientams bilietus (atliekame ir tokią paslaugą), tai visur sudedame „NO“ 🙂 Kam mokėti papildomai? Svarbu nusipirkti pačius bilietus, o tie visokie visur siūlomi draudimai ir garantijos, tai yra tik agentūrų noras pasipinigauti 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.