Labai pigu! Tiesioginiai skrydžiai iš Oslo ir Stokholmo į Krabi, Tailandas – tik nuo 267 EUR į abi puses arba 161 EUR į vieną pusę!

Atsirado nerealiai puiki galimybė labai pigiai nuvykti į vieną mėgstamiausių Tailando kurortinių vietovių – Krabi provinciją, kurios apylinkėse galima aptikti visame pasaulyje puikiai žinomą Phang Nga Bay salyną su garsiąja Džeimso Bondo sala bei, žinoma, nuostabųjį Phi-Phi salų archipelagą. Tiesioginiai „Norwegian“ avialinijų skrydžiai iš Oslo arba Stokholmo į Krabį kainuoja vos nuo 161 EUR į vieną pusę arba 267 EUR į abi puses. Skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu! Norint su savimi pasiimti ir lagaminą, teks už jį susimokėti papildomai.
Viena iš laimingiausių ir nuotaikingesnių šalių Pasaulyje – Tailandas, neveltui vadinamas šypsenų šalimi. Čia, atrodo, kad šypsosi visi: žmonės, saulė, jūra, džiunglės ir priima į savo glėbį. Geras klimatas, geros kainos, puikus maistas ir neįtikėtina vaisių gausa, įdomi architektūra, žavinga kultūra ir gera infrastruktūra – Tailandas žino kaip reikia rodyti pavyzdį savo kaimynams. Milijonai turistų renkasi Tailandą kasdien kaip vietą atostogoms, milijonai jį renkasi ir kaip vietą pažintinėms kelionėms. Tailandas – verta!
Phang Nga Bay įlankos tipinis vaizdelis (James Bond sala):
Phuket3
Pigių bilietų į Krabi laikotarpis: 2019 metų gruodis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Oslas/Stokholmas-Krabi bei Oslas/Stokholmas-Krabi-Oslas/Stokholmas (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje išskrendant į Krabį iš Oslo:

Esant poreikiui, galima skristi į Tailandą ir iš Stokholmo sumokėjus už bilietus vos 346 EUR – spausti čia:

Žinoma, esant poreikiui, galima vykti į Krabį nusipirkus už 161 EUR bilietą tik į vieną pusę – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą arba Oslą į nuostabųjį Krabi regioną su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Labai pigu! Tiesioginiai skrydžiai iš Oslo ir Stokholmo į Krabi, Tailandas – tik nuo 267 EUR į abi puses arba 161 EUR į vieną pusę!

  • 2019-11-24 at 11:42
    Permalink

    Nuostabus pasiūlymas. Labai geras tinklalapis šis! Nuorodos veikia, kainos išties žemos. Šaunuoliai. Ačiū.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.