Neįtikėtina. Pigūs bilietai su “Turkish Airlines” į Tokiją – tik nuo 158 EUR!

Tai – neįtikėtina. Tokių kainų mes dar nematėme, bet tai – realybė. Šią savaitę jau skelbėme akcijas iš Lietuvos ir Lenkijos į Japoniją. Bet tai dar ne pabaiga. Dabar pavyko aptikti DAR PIGESNIUS bilietus į Japoniją, kurių bilietų kaina yra tiesiog juokinga – vos 158 EUR už skrydžius į abi puses su registruojamu bagažu bei maitinimu ir gėrimais lėktuve! Maža to – skrydžių į Japoniją galima įsigyti pagrindiniu sezonu – birželio-liepos mėnesiais, kuomet Japonijoje oras būna pats maloniausias… Tai tiesiog NEREALU!!! Jei Jūs svajojote apsilankyti Tokijuje – tai galimybė, kuria tiesiog PRIVALOTE pasinaudoti. Nes kitos tokios tikrai jau nebus.
Pigių bilietų į Japoniją datos: 2015 m. gruodis – 2016 m. birželis
Skrydžių segmentai: Budapeštas/Briuselis-Stambulas-Tokijus-Stambulas-Budapeštas/Briuselis
Tokius pigius bilietus galima įsigyti tik japoniškoje Expedia svetainėje adresu https://www.expedia.co.jp/. Svetainėje reikia pasikeisti japonų kalbą į anglų ir tada susivedate skrydžius iš Budapešto į Tokiją bei atgal. Surastų bilietų kaina turi kainuoti ¥21,150 (Japonijos jenų), kas yra 158 EUR! Skrydžių rezervacijos pavyzdys čia:
Uaun
Startuoti galima ne tik iš Budapešto už šią sumą, bet ir iš Briuselio. Tiesa, Budapeštą pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais yra kur kas patogiau ir pigiau, nei Briuselį. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Tokiją su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂
Viešbučių kainas Tokijuje ar bet kuriame Japonijos mieste galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

4 thoughts on “Neįtikėtina. Pigūs bilietai su “Turkish Airlines” į Tokiją – tik nuo 158 EUR!

 • 2015-12-05 at 14:07
  Permalink

  Kainos turbut del sezono didziausios, kiek skaiciau dabar prasideda pats sezonas.
  Idomu ar vasara ten nuvaziavus oras butu tinkamas, nes tipo lietingas sezonas.. 🙂

  Reply
  • 2015-12-08 at 12:34
   Permalink

   Aš buvau Japonijoj birželio pabaigoje tai nebuvo taip kad lietus piltu ištisai. Tačiau per visas atostogas buvo maždaug 50% lietingų dienų. Šeip mano nuomone geriausia į Japoniją vykti pavasarį (ypač tuo metu kai žydi sakuros).

   Reply
 • 2015-12-04 at 21:46
  Permalink

  super kaina, bet iš Lietuvos iki Budabešto irgi kainuoja.
  Sekam Jūsų informaciją ir labai laukiam pigių bilietų į pietryčių Aziją 🙂

  Reply
  • 2015-12-05 at 08:21
   Permalink

   Žinoma, Sandra, kainuoja 🙂 Viskas šiais laikais kainuoja. Bet viską įvertinus ta kaina yra daugiau nei priimtina 🙂
   Dėl Pietryčių Azijos, tai ieškome. Kol kas nelabai yra kuo didžiuotis. Į visas Azijos šalis kainos – didžiausios metuose. Ir nėra jokių nuolaidų. Tikėkimės, greitu metu viskas pasikeis

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.