Neblogai! Pigūs bilietai į Stokholmą iš Vilniaus su „RyanAir“ – tik 26 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius pigius bilietus iš Vilniaus į Švedijos sostinę ir didžiausią ne tik Švedijos, bet ir visos Skandinavijos miestą – Stokholmą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 600 km. Keturiolikoje salų prie Melaro ežero ir Baltijos jūros Saltsjono įlankos pastatytas Stokholmas yra ne tik Švedijos sostinė, bet ir Baltijos jūros uostas, kuris šalyje vaidina ne tik svarbų ekonominį, bet ir kultūrinį vaidmenį: čia gausu istorijos paveldo objektų, įsikūrusi Karališkoji mokslų akademija ir universitetai, muziejai, teatrai ir kt. – visa, kaip ir priklauso sostinei. Stokholmas susiformavo teritorijoje, kuri gausi salų ir pusiasaliu, o šiandien savyje talpina net 2,4 mln. gyventojų.
Stokholmas maloniai stebina visais metų laikais. Tai – idealus miestas kelionei su šeima. Čia galima mėgautis populiariais muziejais ir pramogų centrais, arba tiesiog pasivaikščioti po senamiestį ir apsipirkti prekybos centruose, bei parduotuvėse. Puiki infrastruktūra, tvarka ir ramybė gatvėse, mieste daug pasilinksminimo vietų ir vaikams, ir suaugusiems. Kaip ir daugelyje didmiesčių, Stokholme verda gyvenimas bet kuriuo paros metu: dieną klerkai ir darbuotojai skuba sudarinėti verslo sandorių, trumpai atsikvepia per pietus, o linksmintis išlenda tik vėlai vakare. Tačiau Stokholmas pasižymi ne tik judesiu ir guviu naktiniu gyvenimu, visai šalia „miesto džiuglių” čia galima atrasti ir gamtos prieglobstį. Tik nedidelė dalis iš Stokholmą sudarančių salų yra apgyvendinta, todėl judant Švedijos sostinės priemiesčių link atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai ir peizažai. Verta pažymėti, kad faktas, jog daugiau nei 150 metų Švedija nesivėlė į jokius karus, buvo palanki aplinkybė Stokholmui tapti gražiausia ir daugiausia kultūrinio paveldo paminklų turinčia sostine pasaulyje.


Bilietai:

Pigių bilietų į Stokholmą datos: 2024 metų birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stokholmas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Stokholmą dabar kainuoja nuo 12,99 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų lengvai rasti sau tinkamą variantą. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.