Labai pigūs bilietai į JAV sostinę Vašingtoną, JAV iš Vilniaus arba Rygos – tik nuo 267 EUR į abi puses!

Super kaina skrydžiams iš Vilniaus arba Rygos į JAV sostinę – Vašingtoną! Bilietai už skrydžius į abi puses tekainuoja vos nuo 267 EUR! Tokias puikias bilietų kainas į JAV sostinę siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 50 EUR už kelionę į vieną pusę. Visi skrydžiai vykdomi su vienu-dviem persėdimais Frankfurte bei viename Kanados miestų. Puiki proga pigiai apsilankyti JAV sostinėje – Vašingtone!
Vašingtonas (Washington, DC arba District of Columbia) – tai JAV sostinė, esanti šalies rytuose, prie Atlanto vandenyno (apie 500 tūkst. gyventojų), buvo įkurtas 1791 m., o JAV sostinė čia perkelta 1800-aisiais. Miestas pavadintas pirmojo JAV prezidento Džordžo Vašingtono garbei. Vašingtone nėra aukštų dangoraižių, kadangi miesto architektas uždraudė statyti aukštesnius pastatus negu Kapitolijus. Tai – harmoningas miestas, su daugybe parkų ir tvenkinių, turininga istorija ir tradicijomis.
Pigių bilietų į Vašingtoną laikotarpis: 2021 metų gegužė-2022 metų kovas (didelis datų pasirinkimas visais mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-Kanados miestas-Vašingtonas-Kanados miestas-Frankfurtas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Vašingtonas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Esant poreikiui, už tokią pačią sumą galima skristi ir kitų metų vasarį, per Valentino dieną – spausti čia.
Už kiek didesnę kainą yra bilietų ir iš Rygos – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos į JAV sostinę Vašingtoną su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.