Labai pigu ir įdomu! Iš Kauno skrydis į vieną gražiausių Turkijos kurortų – Dalamaną tekainuoja 47 EUR į vieną pusę arba 92 EUR į abi (su 1 naktimi Slovakijoje)!

Retokai pasitaiko tokių variantų kaip pastarasis. Tad skubame pasidalinti. Jau gegužės mėnesį sukombinavus „RyanAir“ pigius skrydžius iš Kauno galima nuvykti pailsėti ir papramogauti į Dalamano kurortą Turkijoje! Bilietai į vieną pusę tekainuoja 47,22 EUR su trumpu persėdimu Slovakijos sostinėje arba 92,22 EUR į abi su nakvyne Bratislavoje. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas, kurio tikrai turėtų užtekti keliaujant į Turkiją 🙂
Dėl palankaus klimato, Turkija yra labai mėgstama poilsio vieta. Iš Dalamano oro uosto lengvai pasiekiami įvairūs ir be galo populiarūs Turkijos kurortai – Marmaris, Fetija ir kiti.
Dalamanas yra nedidelis miestelis pietvakarių Turkijoje netoli Egėjo jūros pakrantės, turintis oro uostą aptarnaujantį užsakomuosius skrydžius. Visas pusiasalio regionas tai puiki atostogų vieta tiems, kurie ieško ramybės bei sąlyčio su gamta. Pusiasalyje yra daug gražių įlankų, kurias galima pasiekti tik jūra. Keli kilometrai nuo miesto, ant kalvos 200 metrų aukštyje yra išlikę senovinės gyvenvietės Kalinda griuvėsiai. Pirmyn pasinerti į turkišką nuotykį!


Bilietai:

Pigių bilietų į Dalamaną Turkijoje datos: 2024 metų gegužė-birželis (galimas trumpesnis arba ilgesnis kelionės variantas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Bratislava-Dalamanas-Bratislava-Kaunas
Bilietus į kiekvieną skrydį galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus šią nuorodą bei parašius mums (jei reikalinga pagalba nuperkant bilietus). Pigūs skrydžiai į Dalamaną dabar kainuoja vos nuo 92,22 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.