Karštas pasiūlymas iš įvairių Europos miestų į Dakarą, Senegalas – pigūs bilietai prasideda vos nuo 196 EUR!

Atsirado labai pigių bilietų iš įvairių Europos miestų į juodąją Afriką – Senegalą! Kelionę pradedant visoje eilėje didžiųju Europos miestų, tokių kaip Paryžius, Kelnas, Frankfurtas, Marselis, Amsterdamas, Viena, Milanas, Briuselis bei Liuksemburgas, nuvykti į šios šalies sostinę Dakarą galima labai pigiai, nes pigiausių bilietų kainos prasideda vos nuo 196 EUR už kelionę į abi puses. Tokią nerealiai pigią galimybę aplankyti Senegalą mums suteikia siūlo didžiausia oro vežėja Portugalijoje – „TAP Portugal“. Visi skrydžiai vykdomi per Lisaboną, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas. Daugelį išvardintų Europos miestų, kuriuose reikės pradėti kelionę, pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių oro linijų bendrovių pagalba.
Senegalas žavi spalvingu kultūriniu ir muzikaliu vietinių gyvenimo būdu. Kelionės į Senegalą dovanos poilsį ne tik jaukiuose šalies miestuose bei uostamiesčiuose, bet ir mažytėse salelėse, pakrančių virtinėse ar jaukiose vietinių gyvenvietėse. Senegalas yra labiausiai į vakarus nutolusi Afrikos žemyno valstybė. Šalies pakrantę skalauja Atlanto vandenynas, o sausumoje ji ribojasi su Mauritanija, Maliu, Gvinėja ir Bisau Gvinėja. Be to, Senegalas beveik iš visų pusių supa Gambijos valstybę, kurią sudaro siauras žemės ruožas nutįsęs apie 300 km palei Gambijos upę į šalies gilumą. Senegalo šiaurėje plyti brūzgynai ir pusdykumės, o tuo tarpu drėgnesnės ir derlingesnės pietinės vietovės pietryčiuose kyla link prieškalnių. Gambijos upės slėnyje įsikūrusio Nioko Kobos nacionalinio parko džiunglėse šeimininkauja antilopės, drambliai, leopardai, liūtai, šimpanzės, daugybė rūšių beždžionių, paukščių, roplių ir varliagyvių. Tropiniam klimatui būdinga flora, įvairi gyvūnija bei virš galvų skraidantys ir čirškantys įvairiaspalviai paukščiai nacionaliniame parke džiugina kiekvieno čia įžengusio keliautojo akis.
Pigių bilietų į Dakarą laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: įvairūs EU miestai-Lisabona-Dakaras-Lisabona-įvairūs EU miestai
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Liuksemburgas-Dakaras-Liuksemburgas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Už kiek didesnę bilietų kainą galima kelionę pradėti ir Amsterdame – spausti čia:

Vienas iš variantų kelionę pradėti ir baigti Briuselyje – spausti čia:

Taipogi galima kelionę pradėti netoli Liuksemburgo esančiame Kiolno mieste, kurį iš Lietuvos galima bus pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais. Bilietų kainas galite pasitikrinti spausdami čia:

Datų ir kelionės variantų labai daug. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Europos miestą į Senegalą su grįžimu atgal į Lietuvą!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės datomis taikomus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams mieste, į kurį atvyksite:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per mūsų Booking.com nuorodas. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Karštas pasiūlymas iš įvairių Europos miestų į Dakarą, Senegalas – pigūs bilietai prasideda vos nuo 196 EUR!

  • 2017-07-31 at 23:13
    Permalink

    Ir ką ten veikt? Pagalvoji prieš rašydamas? Už dyką mažai kas ten skristų savo noru. Purvas, ligos, negrai.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.