Kainos rekordas! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai į Kiolną, Vokietija iš Kauno – tik 10 EUR į abi puses!

Naujas pigių kainų bilietų rekordas skrydžiams iš Kauno į Kiolną, per 1300 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį ketvirtąjį pagal dydį Vokietijos miestą. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais. Verta atskirai paminėti, kad ši „RyanAir“ kryptis bus labai patraukli tolimųjų kelionių mėgėjams. Mūsų svetainėje galima rasti daugybę puikių pasiūlymų iš Kiolno įvairiausiomis pasaulio kryptimis (Karibai, Azija, Indijos vandenyno salos ir pan.). Anksčiau į Kiolną nuvykti iš Lietuvos buvo problema, bet atsiradus tiesioginiams „RyanAir“ reisams (ir dar už tokią kainą!), manome, kad ši kryptis bus ypač populiari!
Kelnas (vok. Köln) yra svarbus Vokietijos kultūros centras ir vienas seniausių šios šalies miestų. Kelnas buvo įkurtas romėnų – tuomet tai buvo Colonia Agrippina gyvenvietė, ilgainiui išaugusi į miestą, kuris viduramžiais buvo Hanzos sąjungos narys. Bene didžiausia Kiolno įžymybė yra didingoji gotikinė Kelno katedra, kuri yra didžiausia Vokietijoje. Tačiau katedros didingumas nenustelbia ir kitų mieste esančių kulto vietų – čia net 12 romaninių bažnyčių. Per miestą teka Reino upė, kuri miestą dalija į dvi dalis. Per ją nutiestas pagrindinis Hohenzollern tiltas. Ant tilto turėklų galima rasti begalę sukabintų meilės spynelių.Pigių bilietų į Kelną datos: 2022 metų gegužė (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kelnas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Kiolną dabar kainuoja nuo 5 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas gana didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad galimi įvairūs kelionės trukmės variantai. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.