Hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai į Brėmeną, Vokietija iš Vilniaus – tik 26 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius pigius bilietus iš Vilniaus į Brėmeną, per 1000 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį Vokietijos miestą, dažniausiai siejamą su garsiąja brolių Grimų pasaka. Brėmene nenuobodžiaus nei romantikai, nei parduotuvių mėgėjai, nei architektūros gerbėjai, nei gurmanai, net visiški moksliukai. Kas labai patogu – Brėmeno oro uostas, galima sakyti, yra vos ne pačiame miesto centre – oficialus atstumas iki jo tėra 5 km. Tad nusileidus Brėmeno oro uoste, galima pėstute dairantis nueiti per nepilną valandą iki pačio miesto centro. Norintiems jį pasiekti greičiau – iškart išėjus iš oro uosto rasite tramvajaus sustojimą, iš kurio miesto centrą pasieksite dar greičiau – per 10-15 minučių. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 13 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Brėmene verta pamatyti visų pirma miesto architektūrą – tai Šnūro kvartalas, Šv. Jonų bažnyčia, Katedra, Rotušė, taip pat lankytini Žaislų ir Universum muziejai. Turistų garbės reikalas yra nusifotografuoti prie Brėmeno muzikantų paminklo. Dauguma siūlomų suvenyrų taip pat yra susiję su Brėmeno muzikantais. Nuo Brėmeno traukiniu nesunkiai galima pasiekti už maždaug 100 kilometrų esantį Serengeti pramogų parką.Pigių bilietų į Brėmeną datos: 2024 metų sausis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Brėmenas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos žemiau. Pigūs skrydžiai į Brėmeną dabar kainuoja nuo 12,99 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.