Kainos rekordas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Vilniaus į Frankfurtą, Vokietija – tik 10 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius rekordiškai pigius bilietus iš Vilniaus į Europos Manhetenu vadinamą Frankfurtą, per 1200 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį Vokietijos miestą, vieną svarbiausių Europoje ekonomikos centrų. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 10 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Frankfurtas yra ko gero visiems žinomo J. V. Gėtės gimtasis miestas. Čia virš Maino upės į dangų žiūri dideli dangoraižiai ir dominuoja požiūris, kad viskas yra įprasta. Būtent dėl šių priežasčių Frankfurtas dažnai dar vadinamas Manhetenu. Frankfurtas yra penktasis pagal dydį Vokietijos miestas ir yra centrinėje Vokietijos Heseno žemėje. Čia gyvena apie 670 tūkst. žmonių. Frankfurte yra įsikūrusi šalies svarbiausia vertybinių popierių birža ir Europos centrinis bankas, tad Frankfurtas yra galingas finansų centras. Po to, kai didžioji Frankfurto dalis per Antrąjį pasaulinį karą buvo sulyginta su žeme, miesto architektai nusprendė kurti verslo centro stiliaus miestą, bet tuo pačiu rūpestingai išsaugodami išlikusią kultūrą ir istoriją. Vokiško alaus mėgėjai visada galės užsukti į mieste esančius barus, kur renkasi ypatingai nuoširdūs ir draugiški vietiniai žmonės, visada nusiteikę su Jumis pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais.
Pigių skrydžių į Frankfurtą datos: 2021 metų birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Frankfurtas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą dabar kainuoja nuo 5 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas gana didelis, tad susidomėjusieji turės iš ko pasirinkti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.