Kainos rekordas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Kauno į Bristolį, Anglija – tik 10 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius rekordiškai pigius bilietus iš Kauno į 170 km vakarų kryptimi nuo Londono nutolusį šeštąjį pagal dydį Anglijos miestą – Bristolį! Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos nuo 10 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Pietvakarių Anglijoje esantis Bristolis yra vienas šilčiausių šalies miestų (temperatūra vasarą svyruoja nuo 12 iki 30 laipsnių šilumos, žiemą retai nukrenta žemiau nulio, o kritulių iškrenta mažiau nei Vilniuje), todėl nenuostabu, kad į čia atvyksta ne tik turistai, bet ir visos šalies gyventojai. Parkai, miesto architektūra, muziejai ir barai traukia lankytojus. Tai vienas svarbiausių Anglijos miestų, kuriame galima puikiai praleisti laiką. Bristolis yra regiono kultūros, švietimo ir pramonės centras. Jo klestėjimas buvo susijęs su komerciniu uostu, kuris buvo miesto centre, bet dabar perkeltas į Severno upės žiotis Avonmute (Avonmouth) ir Portberyje (Portbury). Šiuo metu miesto ekonomikoje vyrauja kosmoso ir aviacijos pramonė, o miesto centro dokai atgimė kaip kultūros objektas.
Miestą galima tyrinėti plaukiojant laivu ar klaidžiojant po senamiestį, o pasigrožėti Bristolio panorama – nuo centrinėje miesto dalyje esančio apžvalgos rato, Kaboto bokšto ar garsiojo Kliftono tilto. Betyrinėjant senąjį uostą, Bristolio katedrą, Mokslo muziejų, pilį, zoologijos sodą ar Viktorijos laikų burlaivį „SS Great Britain“ svarbu akylai stebėti aplinką. Teigiama, kad būtent šiame mieste gimė ir augo garsus grafičių meistras Banksy, tad Bristolio gatvėse apstu šio menininko darbų.
Pigių bilietų į Bristolį laikotarpis: 2021 metų liepa (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Bristolis-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Bristolį dabar kainuoja nuo 10 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti avialinijų svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.