Idėja/pasiūlymas norintiems pigiau šį mėnesį nuskristi į Londoną

Sulaukėme mūsų lankytojos klausimo elektroniniu paštu: kaip pigiau šio mėnesio pabaigoje nuskristi į Londoną. Pasidomėjus net nustėrome pamatę skrydžių kainas į Londoną šio mėnesio pabaigoje. Skrydžių kainos iš Kauno rugpjūčio mėnesiui ir rugsėjo pradžiai į Londoną kainuoja neįsivaizduojamas sumas – nuo 183 EUR iki net 250 EUR į vieną pusę!!! Analogiški skrydžiai iš Vilniaus kainuoja kiek pigiau – nuo 177 EUR iki 208 EUR. Bet net ir tai yra be galo daug! Kosminės skrydžių kainos į Londoną vasaros pabaigoje:
Wow1
Va, Jums ir pigios RyanAir avialinijos… Bet mes netrukus radom išeitį, kuri mūsų skaitytojai ir lankytojai padėjo sutaupyti daugiau nei 100 EUR 🙂 Tikimės, kad šis patarimas bus aktualus ir kitiems keliautojams. Norėdami išvengti tokių beprotiškai didelių kainų, rinkitės skrydį iš Kauno per Kopenhagą į Londoną! Sutaupysite apie 100 EUR. Iš Kauno į Kopenhagą RyanAir skrydžiai vykdomi kasdien, kaip ir iš Kopenhagos į Londoną. Tiesa, tektų Kopenhagoje praleisti visą dieną, bet tai puiki proga susipažinti su Danijos sostine ir sutaupyti nemažą sumą pinigų.
Reguliaraus skrydžio kaina rugpjūčio pabaigoje iš Kauno į Kopenhagą kainuoja 27-33 EUR, o iš Kopenhagos į Londoną nuo 249 DKK iki 359 DKK, kas yra 33-48 EUR. Sumuojam ir gauname skrydžio kainą per Kopenhagą į Londoną 60-80 EUR, kas yra 2,5-3 kartus pigiau, nei tiesioginis skrydis iš Kauno ar Vilniaus. Tikrai pigūs bilietai į Londoną ir ekonominis variantas norintiems sutaupyti. O rinktis Jums 🙂
Wow2
Primename: jei turite klausimų, visada klauskite. Bandysim padėti!!!
Sėkmės!

One thought on “Idėja/pasiūlymas norintiems pigiau šį mėnesį nuskristi į Londoną

  • 2015-08-07 at 15:01
    Permalink

    Emigrantai grizta i fabrikus 🙂

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.