Hitas! RyanAir pigūs bilietai į Birmingemą iš Kauno – nuo 16,10 EUR į vieną pusę!

Rekordiškai pigūs bilietai skrydžiams iš Kauno į Birmingamą arba Birmingemą – antrąjį pagal dydį Jungtinės Karalystės miestą, nutolusį nuo Lietuvos 1800 km. Birmingamas vienas svarbiausių Jungtinės Karalystės ekonominių centrų, išaugęs pramonės perversmo metu. Iš jo magistraliniai keliai veda į Mančesterį, Notingamą, Šefildą, Šriusberį, Londoną, Bristolį, Northamptoną. Be to, į daugelį didžiųjų miestų rieda traukiniai, pvz šiaurinį Londoną iš Birmingemo galite pasiekti per 1,5 valandos. Miestas garsėja ir vienu populiariausių Europoje Birmingemo džiazo festivaliu, pritraukiančiu į gatves minias miesto gyventojų bei svečių. Taipogi Birmingamas liaupsinamas dėl prekybos centrų gausos, prieinamų rūbų kainų bei dėl savo strategiškai patogios vietos.
Pigių skrydžių į Birmingemą datos: 2015 metų lapkritis – 2016 metų kovas
Skrydžių segmentai: Kaunas-Birmingemas-Kaunas
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Birmingemą dabar kainuoja nuo 16,10 EUR į vieną pusę. Tai – mažiausia mūsų matyta kaina į šį miestą. Datų pasirinkimas yra ganėtinai didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Super7
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia 5 kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!
Viešbučių kainas Birmingeme galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.