Hitas! Birželio mėnesį pigūs bilietai iš Vilniaus į Reikjaviką, Islandija – tik 101 EUR į abi puses!

Puiki kaina tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus į stulbinančią Islandijos sostinę – Reikjaviką, nutolusį nuo Lietuvos per 2700 km! Dabar pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius birželio mėnesį tekainuoja vos 100,58 EUR už kelionę į abi puses! Ir tai – birželio mėnesį arba pagrindinio turistinio sezono metu! Papildomai akcentuojame, kad vasaros metu Islandijoje saulė beveik nenusileidžia už horizonto, kas tikrai padeda prarasti laiko nuovoką!
Reikjavikas – tai ne tik šiauriausiai nutolusi pasaulio sostinė, bet ir tikras Islandijos kultūros židinys. Istoriniai žygiai, legendos apie trolius ir senovinės dainos pažadina norą sužinoti kuo daugiau apie šį mistiškai žavų miestą. Reik­ja­vi­kas ne­di­de­lis, tad įdo­miau­sius mies­to ob­jek­tus ga­li­ma ap­žiū­rė­ti per die­ną. De­ra pa­si­vaikš­čio­ti gra­žia kran­ti­ne pa­lei jū­rą, ap­lan­ky­ti mu­zie­jus, ke­le­tą par­kų, Reik­ja­vi­ko ka­ted­rą, par­la­men­to rū­mus, ro­tu­šę. Vie­na įdo­mes­nių pra­mo­gų – už­kop­ti į Reik­ja­vi­ko baž­ny­čios bokš­tą, ga­nė­ti­nai aukš­tą, be to, pa­ti baž­ny­čia sto­vi ant kal­no, tad ge­ras vaiz­das yra ga­ran­tuo­tas. Islandijos sostinėje yra daug pėsčiųjų ir dviračių takų, todėl patartina išsinuomoti dviratį. Tai greitas ir pakankamai lengvas būdas apžiūrėti miestą bei mėgautis grynu oru.
Ieškantiems maksimalių įspūdžių, rekomenduojame išsinuomoti automobilį ir pakeliauti po visą salą. Islandija – Šiaurės Atlanto vandenyne tarp Europos ir Amerikos įsikūrusi kalnuota sala, ugnikalnių ir geizerių šalis, stulbinanti savo kontrastais, kanjonais ir kriokliais bei besikeičiančiais gamtos vaizdais. Sala, skirta tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį.Pigių bilietų į Reikjaviką laikotarpis: 2023 metų birželis (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Reikjavikas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Reikjaviką dabar kainuoja nuo 100,58 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.