Geras! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus ir Rygos į Honkongą, Kinija – tik nuo 337 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie smarkiai atpigusius bilietus iš Vilniaus ir Rygos į azijietiškąjį Niujorką – Honkongą! Skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į šį ypatinga istorija pasižyminti Kinijos regioną dabar kainuoja vos nuo 337 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Honkongas – pulsuojantis chaosas kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. Čia puikiai dera kiniškas darbštumas ir britiška arogancija, žmonių tankumo rekordas ir iš vandenyno atklydęs vėjas, dūkstantis tvankiuose skersgatviuose. Žemė tolimuosiuose rytuose, kur kažkada praskridęs drakonas savo prisilietimus uodega pavertė salomis… Nors Kinijos pasaulis, su savo triukšmu, nosį riečiančiais kvapais ir nežinomais valgiais bei kalba yra Honkonge visur, bet ir angliški pėdsakai įsišakniję čia giliai. Visi užrašai rašomi dvejomis kalbomis – anglų ir kantoniečių (kinų kalbos dialektas paplitęs Honkonge ir Pietų Kinijoje), tačiau angliškas variantas viršuje ir didelėmis raidėmis, kantoniečių atvirkščiai – apačioje ir vos matomas.
Honkonge – didžiausia aukštaūgių pastatų koncentracija visame pasaulyje. Kitaip ir būti negali, tokiame mažame žemės plote įmanoma tik į viršų stiebtis, netgi tramvajai yra dviaukščiai. Statybos -sudėtingas procesas Honkonge, nes salos labai kalnuotos. Tarp kalnu įsispraudę dangoraižiai. Žmogus ir gamta. Dviejų stipriausių stichijų kova…
Tipinis vaizdelis Honkonge:
Honkongas
Pigių bilietų į Honkongą laikotarpis: 2022 metų rugsėjis-2023 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Honkongas-Stambulas-Vilnius/RygaPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kiek brangiau kainuoja skrydžiai iš Rygos – spausti čia:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Rugsėjo 17-30 d.
Lapkričio 4-13 d.
Gruodžio 3-16 d.
Sausio 6-17 d.
Vasario 3-12 d.
Kovo 3-14 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlyti variantai, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Keniją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Geras! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus ir Rygos į Honkongą, Kinija – tik nuo 337 EUR į abi puses!

 • 2022-05-20 at 12:33
  Permalink

  Ar reikia vizos Lietuvos piliečiams į Honkongą? Jeigu taip, kaip ją dabar gauti atsižvelgiant į santykius su Kinija ir Kinijos atstovybės statusą Lietuvoje?

  Reply
  • 2022-05-20 at 13:15
   Permalink

   Vizos į Honkongą EU gyventojams nereikia (jei būna ne ilgiau 90 dienų)

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.