Florida! Pigūs bilietai į Majamį, JAV iš Vilniaus – vos nuo 412 EUR į abi puses!

Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ atpigino bilietus į taip vadinamą blizgančią nuodėmingų pramogų sostinę – Majamį! Pigius bilietus, kainuojančius vos nuo 412 EUR, galima įsigyti iki pat vasaros! Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Jei norėsite su savimi pasiimti lagaminą, už jį reikės papildomai sumokėti 50 EUR už kelionę viena kryptimi. Skrydžiai vykdomi per avialinijų bazę Varšuvoje.
Puiki proga pigiai apsilankyti blizgančioje nuodėmingų pramogų sostinėje – Majamyje! Ma­ja­mis pir­miau­siai gar­sė­ja ge­ru oru, pa­lmė­mis, nesibaigiančiais pa­plū­di­miais ir begaline prabanga. Milijoniniai namai su privačiais teniso kortais ir milžiniškais baseinais, kurių kiemuose stovi naujutėliai „Aston Martin“, „Rolls Royce“, ir „Lamborghini“ – čia jokia egzotika, o prabangūs naktiniai klubai lenkia Vakarų Holivudą ir Niujorką. Viso pasaulio pramogų ir kino žvaigždės mielai leidžia laiką šiame Lotynų Amerikos dvasia alsuojančiame didmiestyje. Nuo vienos didžiausių Holivudo išpuikėlių Jennifer Lopez iki rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos bei jos dukters Kristinos Orbakaitės – Majamyje knibžda žvaigždžių, panorusių atsikvėpti nuo streso nepriekaištinguose paplūdimiuose bei pasislėpti nuo smalsių akių kruopščiai išpuoselėtuose soduose ir palmių giraitėse. Dabar už tikrai nedidelę sumą tarp Majamio garsenybių galite įsimaišyti ir Jūs!Pigių bilietų į Majamį laikotarpis: 2024 metų vasaris-gegužė (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Varšuva-Majamis-Varšuva-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Vasario 4-14 d.
Kovo 9-25 d.
Balandžio 7-21 d.
Gegužės 11-26 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Majamį su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

6 thoughts on “Florida! Pigūs bilietai į Majamį, JAV iš Vilniaus – vos nuo 412 EUR į abi puses!

 • 2024-01-15 at 18:19
  Permalink

  Sveiki ,Labai geros bilietu kainos į Majamį.Ar tos kainos jau su. bagažu( 23 kg ) ar be jo.
  Dėkoju.Ps.ar bilietai yra visom datom?

  Reply
  • 2024-01-16 at 07:23
   Permalink

   Labas rytas,
   Apie lagaminą parašyta straipsnyje + komentaruose. Pasižiūrėkite, nes ne Jūs pirma klausiate. Bilietų yra visomis datomis ✈

   Reply
 • 2024-01-13 at 16:09
  Permalink

  Puikus pasiūlymas, ačiū, pasinaudojome nuolaidomis!!!

  Reply
  • 2024-01-14 at 04:51
   Permalink

   Sveikinu su būsima kelionę ir noriu priminti/paprašyti : jei šioje ar bet kurioje kitoje kelionėje viešbučius rezervuosite per Booking.com, labai prašau tai daryti tik per šią nuorodą: https://www.booking.com/?aid=851528
   Ačiū iš anksto 😍

   Reply
 • 2024-01-12 at 16:57
  Permalink

  Sveiki ,Labai geros bilietu kainos į Majamį.Ar tos kainos jau su. bagažu( 23 kg ) ar be jo.
  Dėkoju

  Reply
  • 2024-01-12 at 17:53
   Permalink

   Sveiki, apie tai parašyta pirmoje pastraipoje, trečiame sakinyje:
   „Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Jei norėsite su savimi pasiimti lagaminą, už jį reikės papildomai sumokėti 50 EUR už kelionę viena kryptimi”. 🤐
   Apskritai kalbant, tai iš Lietuvos tik „Turkish Airlines” skraidina su įskaičiuotu lagaminu į bilietų kainą. ✈Visos kitos avialinijos (Lufthansa, KLM, LOT, Air France, SAS, airBaltic, Brussels Airlines, Finnair, Swiss ir nekalbant apie RyanAir bei Wizzair) parduoda bilietus TIK su rankiniu bagažu. 🧳 Lagaminas visur kainuoja papildomai. Tai jau tapo šiuolaikinių skrydžio bilietų dogma.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.