WoW! Pigūs bilietai su „Star Alliance“ iš Vilniaus į ugnies salą Lanzarotę, Ispanija – vos 123 EUR į abi puses! Daug datų vasarai ir iki pat metų galo!

Super bilietų kaina norintiems nuvykti pailsėti į vieną gražiausių Kanarų salų – Lanzarotę. Tik dabar jungtiniai „Brussels Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus kainuoja vos nuo 123 EUR už kelionę į abi puses, kas yra nerealiai pigu matant ateinančio vasaros sezono kainas kitų populiarių avialinijų! Į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas, kelionė būtų vykdoma per avialinijų bazę Briuselio mieste Belgijoje, kur Jūsų lauktų gana ilgi persėdimai. Juos galite turiningai išnaudoti pažinčiai su Belgijos sostine, kuri turi ką parodyti ir pasigirti tranzitu skrendančiui keleiviui 🛫
Lanzarotėje, kaip ir visame Kanarų salyne, vyrauja itin švelnus ir šiltas klimatas ištisus metus, tad galite planuoti kelionę, kada tik panorėję. Čia oro temperatūra svyruoja vos 6 laipsniais, saulė šviečia ištisus metus, todėl nuolat galėsite mėgautis maudynėmis Atlanto vandenyne (vandens temperatūra vasaros sezono metu būna apie +22°C, o žiemos mėnesiais siekia +18 °C). Tad ne veltui čia vietiniai žmonės daugiau šypsosi, yra geresnės nuotaikos. Sala ypatinga tuo, kad ji yra gausiai lankoma turistų, tačiau joje neišvysite nei modernių daugiaaukščių pastatų , nei įvairiaspalvių reklamų. Nors ši vieta nepasižymi gausiu miškingumu, daugelis čia apsilankiusių turistų laiko salą viena iš gražiausių.Pigių bilietų į Lanzarotę laikotarpis: 2024 metų kovas-gruodis (didelis datų pasirinkimas iki pat metų galo)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Briuselis-Lanzarotė-Briuselis-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Lanzarotės salą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kiek brangiau kainuoja kitos kelionės datos, bet kainos vis vien labai vertos dėmesio (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Kovo 2-12 d. (240 EUR)
Kovo 4-12 d. (205 EUR)
Kovo 18-30 d. (161 EUR)
Balandžio 11-22 d. (203 EUR)
Gegužės 20-28 d. (212 EUR)
Gegužės 27-Birželio 8 d. (187 EUR)
Birželio 14-29 d. (267 EUR)
Liepos 2-13 d. (193 EUR)
Rugsėjo 30-Spalio 12 d. (192 EUR)
Lapkričio 25-Gruodžio 2 d. (133 EUR)
Gruodžio 16-24 d. (135 EUR)
Ir dar daug kitų variantų.
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Skyscanner“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes pigių bilietų daug nebūna – juos išperka greičiausiai. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „Skyscanner“ ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.