Vienos kelionės metu aplankykite dvi Ispanijos žymias vietas – populiariąją Maljorką bei Katalonijos sostinę Barseloną už skrydžius sumokėję vos 105 EUR!





Atsirado pigus ir įdomus variantas vienos kelionės metu aplankyti iškart dvi įdomias ir žymias Ispanijos vietas – tiek pabuvoti ir susipažinti su viena populiariausių Ispanijos salų – Maljorka, tiek vėliau pratęsti pažintį su Katalonijos sostine – Barselona. Sukombinavus tiesioginius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno (su grįžimu į Vilnių) šiuos du Ispanijos objektus galite aplankyti už bilietus sumokėję vos 105 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Ar pasiruošę panirti į svaiginantį ispaniškąjį nuotykį?!
Kelionės į Ispaniją ypač populiarios dėl puikiai išvystyto turtingo kultūrinio turizmo, istorinės reikšmės, įspūdingo kraštovaizdžio, šiltos jūros ir begalybės kitų kiekvienam turistui malonių pramogų. Atostogos saulėtoje Ispanijoje simbolizuoja saulę, smėlėtus paplūdimius ir žydrą jūrą. Maljorka traukia turistus savo švelniu klimatu, gamtos įvairove ir turtingumu, nuostabiais smėlio paplūdimiais bei nepaprastai skaidria jūra. Saloje gausu paplūdimių, kiekvienam skoniui, nuo plačių kilometrus besitęsiančių smėlėtų, iki atokių, tarp uolų įsispraudusių paplūdimių. Važiuojant vingiuotais kalnų keliukais ir nutolus nuo kurorto bruzdesio galima rasti labai jaukių užeigėlių, restoranėlių, pasimėgauti gamtos ramybe. Vietos virtuvė, kurios pagrindą sudaro švieži jūros produktai ir vaisiai, stulbina savo įvairove ir prašmatnumu. Tradicinis Maljorkos skanėstas, kurio tiesiog privalu paskanauti – ensaimadas, arba bandelė, pabarstyta cukraus pudra. Maljorka – ideali vieta atsipalaiduoti!



Pigių bilietų į Ispaniją laikotarpis: 2023 metų lapkritis (galimi keli kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Maljorka-Barselona-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus į visus skrydžius galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba dar paprasčiau – paspaudus ant šios nuorodos arba nuotraukos žemiau (vienas pirkimas – visi 3 bilietai Jūsų kišenėje!). Žinoma, už simbolinį mokestį galime supirkti bei sudėlioti skrydžius Jums ir mes. Bendra 3 skrydžių suma į Maljorką iš Kauno su grįžimu į Vilnių yra vos 105 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Štai ir viskas – gaunasi tiesiog puikus kelionės variantas už vos 105 EUR, kurios metu turėsite nuostabią galimybę susipažinti su nuostabiąja ir žavingąja Ispanija. Praleidžiamų dienų kiekį kiekvienoje vietoje susidėlioti galite individualiai, svarbu nepamiršti, jog Jūsų dar lauks ir skrydis atgal į Lietuvą 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.