Super! Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Pulą, Kroatija – vos 58 EUR į abi puses!

Tik šiandien turite galimybę nerealiai pigiai nusipirkti bilietus bei nuskristi iš Varšuvos į vieną labiausiai mėgstamų ir žinomų Kroatijos kurortų – Pulą, didžiausią miestą Istrijos pusiasalyje, Kroatijoje. Bilietus, kainuojančius vos 58 EUR už kelionę į abi puses, mums siūlo Lenkijos oro linijų bendrovė „LOT Polish Airlines“. Skrydžiai – tiesioginiai, tiesa, į bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Pulos mieste yra daugybė įvairių ir įdomių lankytinų objektų. Vienas tokių – amfiteatras, dar vadinamas tiesiog Pulos arena. Tai vienas iš šešių didžiausių romėnų amfiteatrų pasaulyje ir vienintelis iki mūsų dienų išsaugojęs visus keturis bokštus. Romėnų laikais mieste gyveno apie 5 000 gyventojų. Vėliau miestą valdė bizantiečiai, venecijiečiai. Šiandien Pula yra didžiausias Istrijos regiono miestas, turintis 82 000 gyventojų.
Iš Pulos labai patogu persikelti į Veneciją – kelionė truks apie porą valandų, tada turėsite daug laiko paturistauti Italijos mieste, o vakarop keltas pargabens į Pulą. Taip pat organizuojamos ekskursijos laivais su pietumis ar vakariene į netoli esančias Brijuni salas arba palei Pulos pakrantes.Pigių bilietų į Pulą datos: 2017 metų rusėjo antra pusė-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Pula-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Oficialioje „LOT Polish Airlines“ svetainėje bilietai yra apie 20 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Pula-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Kroatijos kurortą Pulą su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.