Super! „RyanAir“ pigūs bilietai į Bilundą, Danija iš Vilniaus – tik 26 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius bilietus iš Vilniaus į nedidelį miestelį Danijoje, Jutlandijos regione, Bilundą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 1000 km. Mažutis – vos 8700 gyventojų teturintis – Jutlandijos miestelis Vakarų Danijoje Bilundas garsėja kaip vaikiškų žaislų gamintojo LEGO namai. Čia įsikūręs populiarus šeimyninio turizmo traukos centras Legolendas. Šis parkas išsidėstęs daugiau kaip 100 tūkst. kvadratinių metrų teritorijoje ir kasmet sutraukia apie 1,4 milijono lankytojų, daugiausiai iš Vokietijos, Švedijos ir Norvegijos. Nuo atidarymo Legolendą jau aplankė iš viso 30 milijonų turistų. Nors jis rekomenduojamas šeimoms su vaikais iki 13 metų, čia galime pamatyti senų garsiojo žaidimo mėgėjų, trumpam sugrįžusių patirti vaikystės džiaugsmų. Tai padaryti dabar labai paprasta, kadangi „RyanAir“ siūlo bilietus iš Vilniaus į šį Danijos kampelį vos nuo 13 EUR į vieną pusę!
Pagrindinė Bilundo įžymybė, be abejo, yra Legolendas, pasižymintis įkvepiančia šeimyniškumo, žaidimų ir kūrybingumo kombinacija tarp 45 milijonų „Lego“ detalių visame parke. Viešbučiai čia įrengti princams ir princesėms (o lovos padarytos tik iš „Lego“ kaladėlių), šį parką labai mėgsta jaunieji keliautojai. Pasivažinėkite vasaros rogučių trasa ir sudalyvaukite rengiamuose žaidimuose – tai bus puikiai su vaikais praleista diena. Bilundas didžiuojasi ne tik parko teikiamu džiaugsmu, bet ir dideliu komercijos centru, kuriame įsikūrusios įvairios verslo įmonės, o apie 5000 darbuotojų kasdien susirenka į darbą iš visų apylinkių. Pačiame miestelyje apžiūrėkite Billund Kirke – šiuolaikišką bažnyčią miesto kultūros centre, šalia miesto teatro ir bibliotekos. Už miesto keliautojai gali aplankyti Givskud Zoo, kuriame laikoma daugiau kaip 1000 gyvūnų iš viso pasaulio. Maždaug už 20 kilometrų į rytus nuo miestelio aplankykite į pasaulio paveldo sąrašą įrašytą Jelling vietovę ir apžiūrėkite pilkapius bei runomis išmargintus akmenis arba Grene Sande supustytas kopas. Mėgstantieji laiką leisti atvirame ore gali pasiimti nedidelę meškerę ir vykti į žvejybą už miesto prie vieno iš daugybės šio regiono ežerų.


Bilietai:

Pigių bilietų į Bilundą datos: 2024 metų birželis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Bilundas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos žemiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.