Super! Pigūs bilietai su „KLM“ iš Vilniaus ir Rygos į Filadelfiją, JAV – vos nuo 284 EUR į abi puses!

Atsirado super pigių bilietų iš Vilniaus ir Rygos į Filadelfiją, didžiausią Pensilvanijos valstijos miestą. Pigių skrydžių į Filadelfiją kaina prasideda vos nuo 284 EUR, kelionę pradedant Vilniuje arba Rygoje. Tokius pigius bilietus siūlo antrasis pagal dydį pasaulyje oro linijų aljansas „SkyTeam“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „KLM“, „Air France“, „Delta Air Lines“, „Alitalia“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais viename Europos oro uostų (Amsterdame arba Paryžiuje) bei viename JAV miestų. Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas.
Filadelfija – didžiausias Pensilvanijos valstijos miestas ir laikinoji JAV sostinė. Tai didžiulis Jungtinių Amerikos Valstijų pramonės, verslo, finansų ir kultūros centras. Ypatingas dėmesys šiame mieste turi būti skiriamas istoriniams paminklams ir muziejams. Visos JAV istorijoje įvykę svarbiausi įvykiai įvyko būtent šiame mieste. Pasivaikščiojimo alėjos ir parkai sukuria gyvybingos vietos įvaizdį. Turistai čia susipažins ne tik su Filadelfijos istorija, bet ir pramogomis.
Pirmasis Amerikos zoologijos sodas buvo atidarytas 1874 metais Filadelfijoje. Iki šiol garsusis Filadelfijos zoologijos sodas yra puiki vieta pažinčiai su gyvūnais. Jis įkurtas istoriniame Feirmaunto parke. Filadelfijos zoologijos sodas yra pats didžiausias miesto zoologijos sodas pasaulyje. Visai nenuostabu, dėl ko čia kasmet apsilanko milijonai lankytojų. Čia pamatysite įvairius laukinius gyvūnus, kuriems sudarytos itin geros laikymo sąlygos. Zoologijos sodo lankytojams siūloma išbandyti Tropinio miško karuselę. Tai medinė konstrukcija, kuri dekoruota rankų darbo piešiniais. Tai pirmoji ir vienintelė tokia atrakcija visose JAV valstijose. Taip pramogaujant pamatysite Amazonės miškų nykstančius augalus ir gyvūnus.
Jei norite pasijusti esantis tikroje Amerikoje ir pamatyti kaip gyvena didmiestyje tikri amerikiečiai – Filadelfija tam yra puikus pasirinkimas!Pigių bilietų laikotarpis: 2019 metų sausis-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Amsterdamas arba Paryžius-Detroitas-Filadelfija-Detroitas-Amsterdamas arba Paryžius-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Filadelfiją su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau ir minėjome, yra pigių bilietų ir iš Rygos – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos ar Latvijos į Niujorką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.