Super! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Hošiminą, Vietnamas – tik 85 EUR į vieną pusę!

Neįtikėtina kaina į Vietnamą iš Lenkijos sostinės Varšuvos! Bilietai tekainuoja vos 85 EUR už tiesioginį skrydį į vieną pusę. Tokią nerealią galimybę nuvykti į didžiausią Vietnamo miestą ir sostinę Hošiminą siūlo „Rainbow Tours“ kompanija. Skrydis – tiesioginis, be jokių tarpinių sustojimų, o į kainą įskaičiuotas ir 20 kg registruojamas bagažas! Nuostabu, tiesa? Gaila, bet tokia kaina yra tik skrydžiui į priekį. Kaip grįžti atgal į Europą ir Lietuvą, jau reikėtų dėliotis patiems (arba tai už Jus galime padaryti ir mes!). Pasiūlymas idealiai tiks užkietėjusiems keliautojams, kurie į Pietryčių Aziją skrenda keliauti ne vieną savaitę ir neturėdami nusistatę konkrečios grįžimo datos iš anksto. Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja 1-3 EUR (apie vieną tokią akciją jau buvome skelbę praėjusią savaitę!).
Vietnamas – kalnų ir upių šalis, čia gausu miškų, vyrauja tropikų augmenija. Aukščiausia šalies viršukalnė – Phan Xi Păng kalnas (3143 m). Vietnamo pakrantėje – puikūs smėlio paplūdimiai. Ties Vietnamo pakrante yra vaizdingoji Halongo, arba Nusileidžiančiojo drakono, įlanka, kurioje – per 3000 salų ir iš vandens išnirusių įvairių formų uolų. Gamtos turtai – tai Vietnamo vizitinė kortelė, viliojanti turistus.
Vietnamas yra intriguojanti vieta kelionei. Jame susiduria tradicijos ir modernumas, eklektiškas seno ir naujo mišinys; šioje šalyje įvairaus tipo keliautojai sugebės atrasti kažką nepaprasto sau. Senojo pasaulio kerai tebeliko tarp prancūzų įkvėptos architektūros, plačių medžiais apjuostų bulvarų puošiančių miestus ir buvusias imperijos sostines. Istorijos mėgėjai gali susipažinti su neseniai Vietname kovotais karais muziejuose. Kultūros mėgėjai galės mėgautis atrasdami skirtingus gamtovaizdžius ir kasdienius reginius: nuo triukšmingų turgų ant vandens, vešlių ryžių laukų iki spalvingų kalnų genčių, gyvenančių aukštikalnėse. Paplūdimio mėgėjams siūloma ilga Vietnamo pakrantė, apjuosta smėlėtais paplūdimiais ir skaidriu vandeniu, su gausybe galimybių patirti nuotykių.Pigių bilietų į Vietnamą laikotarpis: 2019 metų kovas (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Hošiminas (tiesioginis skrydis į vieną pusę)
Bilietus į šį čarterinį reisą galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje. Tėra likus vos viena data išvykimui į Vietnamą už 85,73 EUR – kovo 10-oji. Bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau minėjome – grįžimą atgal į Lietuvą per kurį nors Europos miestą jau teks dėliotis patiems arba tai galite patikėti mums!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “Super! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Hošiminą, Vietnamas – tik 85 EUR į vieną pusę!

 • 2017-03-14 at 20:40
  Permalink

  Atgaliniai bilietai ieskant taip greitai turbut bendra kaina vis tiek nepadaryspatrauklia. Geriau palaukti kitu akciju kai pirmyn atgal kaina padori ir nereiks vertis per galva planuojant. Mano akimis tokie pasiulymai nera kazkokie stebuklingi, nebent tiems bomzautojams, kurie gali susikraut ir gyvent ten menesius 🙂

  Reply
 • 2017-02-28 at 17:24
  Permalink

  vienam i viena puse 🙂 atgal dviraciu 🙂

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.