Super! Nerealiai pigūs „RyanAir“ bilietai iš Kauno į Bratislavą, Slovakija – tik 20 EUR į abi puses!

Rekordiškai pigūs „RyanAir“ bilietai iš Kauno į didžiausią Slovakijos miestą bei valstybės sostinę – Bratislavą, nutolusią nuo Lietuvos per 900 km. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 19,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Bratislava yra vienintelė sostinė pasaulyje, kuri turi dvigubą pasienį ir tikrąja tų žodžių prasme dviem šonais glaudžiasi prie kaimyninių valstybių – Austrijos ir Vengrijos. Neįtikėtina, bet iš Slovakijos sostinės į Austrijos sostinę Vieną iki 1936 m. buvo galima nudardėti… miesto tramvajumi! Todėl Bratislava turi visko po truputį pasiskolinusi iš savo kaimynių: tai lyg mažoji Viena, mažutė Praha ir mini Budapeštas kartu paėmus, žinoma, su slovakišku koloritu: čia visai šalia glaudžiasi visiškai skirtingų architektūrinių stilių statiniai, o viską vainikuoja aukštai virš miesto iškilusi pilis.
Tiesa, kartais juokaujama, jog kaimyninių valstybių sostinės savo prabanga ir turistų skaičiumi užgožia Bratislavą, tačiau šis miestas turi savo išskirtinumo. Kasmet Slovakijos sostinė sulaukia vis didesnio svečių antplūdžio iš įvairių pasaulio kampelių, kadangi čia tikrai yra ką pamatyti!
Pigių bilietų į Bratislavą datos: 2023 metų spalis (yra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Bratislava-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Bratislavą dabar kainuoja nuo 19,98 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ sistemą, ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂 Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.