Sveiki atvykę į naują pigių bilietų paieškos svetainę!!!

2015 metų liepos 10 dieną startuoja naujoji pigių bilietų ir pigių kelionių paieškos svetainė. Tik čia galėsite surasti įdomių ir patrauklių pasiūlymų Jūsų būsimoms atostogoms!
Šios svetainės paskirtis: kiekvienam Jūsų padėti susirasti ir susiplanuoti pigiausią įmanoma kelionės variantą. Kaip žinia, keliaudami per kelionių agentūras, gerokai permokama. Tiesa, tuomet viskas būna sugalvota ir „sudėliota ant lėkštutės”. Bet tikros keliavimo dvasios tada nepajuntama. Kur kas įdomiau (ir pigiau!) keliones planuotis pačiam! Pačiam pirkti ir dėliotis skrydžius, pačiam dėliotis kelionės maršrutą ir rezervuotis viešbučius. Šiai keliautojų kategorijai bus ir skirta ši svetainė! Jei susidursite su sunkumais ar reikės pagalbos – visada galite kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais arba klausdami komentaruose dominančios informacijos. Padėsime kuo galėsime. Jei reikės – nupirksime ir bilietus, bei padėsime dėliotis kelionės plana! 🙂 Jei yra galimybė sutaupyti, tai reikia tą ir daryti! Ar ne taip? 🙂
Šios svetainės tikslas: Plėsti savarankiškai keliaujančių žmonių ratą, burtis į visuomenę, kuri padėtų vieni kitiems keliauti bei spręsti organizacinius klausimus. Kokia prasmė permokėti kelionių organizatoriams, kai viską galima susiplanuoti pačiam ir dar gerokai pigiau?
Ko tikimės iš lankytojų: Aktyvumo komentaruose, idėjų, pagalbos kitiems keliautojams 🙂

Pradžiai tiek! O dabar startuojam ir gaudom pigių kelionių pasiūlymus!!!

2 thoughts on “Sveiki atvykę į naują pigių bilietų paieškos svetainę!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.